Konkurs dla fanów retro i mody cyrkularnej!

Eksperymentowanie ze stylami i moda cyrkularna - to najlepsze sposoby na ubarwienie szarych, jesiennych dni. Otwieramy się, inspirujemy, przebieramy, wyrażamy siebie. A nasze ulubione marki nam w tym pomagają! H&M tworzy kolekcje, które jednocześnie są eko (nadają do recyklingu), a także dają powód do zabawy! Mogą być noszone na różne sposoby, przekazywane znajomym i przypominają nam o radości z ubierania się, przebierania się, zabawy modą i formami.

Kampania H&M Innovation Stories

Circular Design Story to najnowsza, czwarta odsłona kolekcji w ramach konceptu H&M Innovation Stories. Wraz z zespołem projektantów H&M kolekcję współtworzył sam Ib Kamara – jeden z najzdolniejszych stylistów młodego pokolenia, redaktor naczelny „Dazed Magazine”. Kreacje te powstały do noszenia na wiele różnych okazji i sposobów. Tymi ubraniami wręcz trzeba się dzielić, przekazywać je, a na koniec przetworzyć. Kolekcja ta stworzona została z myślą o modzie cyrkularnej, o tym, żeby produkt służył jak najdłużej. Każda część garderoby pokazuje, że cyrkularna moda przyszłości może być odważna, ekstrawagancka i pełna optymizmu. Tego nam trzeba!

Kampania H&M Innovation Stories

Dlaczego akurat te ubrania dadzą się łatwo recyklingować? Po pierwsze - każdy element został tu stworzony z myślą o najwyżej funkcjonalności i maksymalizacji użytkowania, a finalnie recyklingu (innowacyjne materiały są przyjazne środowisku). Po drugie poszczególne ubrania można nosić na różne sposoby, co oznacza, że się nie nudzą. Po trzecie – zdejmowalne i łatwe w recyklingu ozdoby. Zdobienia niektórych części garderoby zostały przyszyte rozpuszczalną nicią, dzięki której poszczególne elementy produktów będzie można łatwiej przygotować do przeróbki. Inne mocowane są za pomocą łatek, dzięki czemu można je usunąć, gdy odzież będzie gotowa do recyklingu. Cekiny nie mają powłok metalicznych, co jest przyjazne środowisku. To nas inspiruje!

Zobacz także:

KONKURS

Ciekawe formy, energetyczne kolory, a jednocześnie ekologia i moda cyrkularna. A Wy lubicie bawić się modą? Jeśli tak, to koniecznie weźcie udział w naszym konkursie!

Trzej laureaci wygrywają: sesję zdjęciową opublikowaną na Glamour.pl, karty podarunkowe o wartości 500 zł, zestaw niespodziankę od H&M i książkę Oli Zawadzkiej "Moda Vintage".

Pytanie konkursowe brzmi: „Retro na nowo w najnowszej kolekcji marki H&M Innovation Stories: Circular Design Story. Jakie ikony mody z dawnych lat inspirują Twój styl na co dzień?”. Odpowiedz na to pytanie oraz dołącz w poniższym formularzu swoje zdjęcie inspirowane tym stylem.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23.59 28.11.2021!

Gratulujemy laureatom konkursu!

Paweł O. z Brudzewka

Agnieszka K. z Warszawy

Alicja G. z Wrocławia
 

Kampania H&M Innovation Stories