Rozchodzili się i schodzili. Zawsze pozostawali w przyjaźni. Doczekali się dwójki dzieci. Kylie Jenner i Travis Scott wydawali się stworzeni dla siebie. Jednak już jesienią 2022 roku pojawiły się pierwsze głosy o tym, że para znów przechodzi kryzys. Okazuje się, że go nie przetrwali. Jak donosi źródło serwisu usmagazine.com Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się

Kylie Jenner i Travis Scott – pogłoski o zdradzie rapera

Pod koniec października 2022 roku w sieci zawrzało. Podobno 31-letni Travis Scott znów miał zdradzać swoją partnerkę i matkę swoich dzieci, 25-letnią bizneswoman i celebrytkę Kylie Jenner. I to z tą samą dziewczyną, która miała być powodem rozstania pary w 2019 roku... Plotki na temat tego, że rzekomy romans Travisa  trwa lub odżył zaczęły krążyć w sieci, gdy Youngsweetro czyli Rojean Kar opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego rapera. To właśnie ona od około 10 lat jest łączona z raperem i miała być powodem rozstania rozstania miliarderki z muzykiem w 2019 roku. Czy przez ten cały czas partner celebrytki był niewierny? Cóż, muzyk wydał oświadczenie, w którym twierdził, że plotki wyssane są z palca, a osoba, z którą jest łączony pojawiła się na planie jego teledysku bez zaproszenia...

Mimo rewelacji na temat zdrad i kryzysu jeszcze na początku grudnia zeszłego roku para widziana była razem, m.in. na przyjęciu w Miami, gdzie Travis występował z 50 Centem. Kylie czule obejmowała swojego partnera, sfotografowano ich idących za rękę. Czy była to dobra mina do złej gry?

Kylie Jenner i Travis Scott – kolejne rozstanie

Według informacji, do których dotarł Usmagazine.com Kylie Jenner i Travis Scott mieli już spędzić święta Bożego Narodzenia osobno. Celebrytka sama wybrała się do Aspen, by świętować z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Nie wiemy, póki co, jaki jest powód rozstania. Czy faktycznie Travis Scott znów był niewierny?

Kylie i Travis znów się rozstali, mieli razem spędzić święta, ale Kylie pojechała do Aspen, żeby być z przyjaciółmi i rodziną – donosi źródło usmagazine.com. – Do rozstań między nimi dochodziło już wielokrotnie, jednak zawsze pozostawali w przyjaźni i stali na wysokości zadania jako rodzice.

Warto przypomnieć, że Kylie pojawiła się w Aspen także w połowie grudnia. Wyjechała tam z przyjaciółką i przy okazji odtworzyła głośny outfit Kendal sprzed roku: pozowała ubrana w skąpe lateksowe bikini zestawione z zimowymi butami. Czy w jej przypadku był to outfit zemsty?

Kylie Jenner i Travis Scott – historia związku

Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w 2017 roku. Oficjalnie pojawili się wtedy na Coachelli. W lutym 2018 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Stormi. Jednak już w październiku 2019 roku rozstali się, mieli jednak wciąż być blisko i w dobrych stosunkach dla dobra córeczki. W jednym z wywiadów raper podkreślał nawet, że zawsze będzie kochał Kylie. Para wróciła do siebie w maju 2021 roku a w lutym 2022 roku powitali na świecie drugie dziecko, synka, który miał być Wolfem, teraz jednak okazuje się, że nosi inne imię, takie które bardziej do niego pasuje, ale póki co nie jest ono publicznie znane.