Jeśli w związku z nadejściem zimy spodziewałyśmy się dawki zimowych stylizacji, którymi mogłybyśmy się inspirować, to Kylie Jenner nie będzie nam pomocna. No, chyba, że chcemy iść i pomorsować. Niedawno celebrytka wstawiła na swój Instagram zdjęcia z wyjazdu z przyjaciółką do Aspen. Trzeba przyznać, że są naprawdę hot. Zobaczcie w naszej galerii.

Kylie Jenner pozuje w samym bikini i futrzanych butach

Pierwszy post, który opublikowała Jennerka przedstawia wnętrza domu. Kylie pozuje w czarnym latekswoym bikini i beżowych futrzanych butach. Na sobie ma jeszcze długi biały szlafrok i okulary przeciwsłoneczne. Kostium kąpielowy, który ma na sobie, pochodzi z Good American, czyli marki jej siostry Khloè Kardashian. Możemy domyślać się, że zdjęcia zostały wykonane przed wyjściem do otwartego jaccuzi, ponieważ następny post składa się ze zdjęć właśnie z niego.

25-latka pozuje ze swoją przyjaciółką Yris Palmer. Bizneswoman również ma na sobie czarny kostium kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne. Khloè zachwycała się swoją siostrą i skomentowała jej post. Good Amercian nigdy nie wyglądało lepiej – napisała. Ummmmmm nie jest ze mną ok. / Wow / Roztopisz śnieg – pisała kolejne komentarze. Kylie może liczyć na naprawdę silny support ze strony swojej starszej siostry.

Członkinie klanu Kardashian-Jenner w kostiumach kąpielowych na śniegu

Kylie nie jest jedyną wśród swoich sióstr, która lubi robić sobie zimowe zdjęcia w odkrytych stylizacjach czy też kostiumach kąpielowych. W styczniu Kendall Jenner wstawiła post, który stał się viralem, na którym pozuje w śniegu po kostki. Na sobie ma ultra-skąpe bikini i, tak jak Kylie, futrzane buty, tylko za kolana.

Natomiast w marcu 2021 roku swoim zdjęciem z Aspen pochwaliła się na Instagramie Kourtney. Pozowała w lesie w srebrnym metalicznym kostiumie kąpielowym, długiej białej kurtce i śniegowcach. Teraz do tego składu dołączyła także Kylie. Czego by nie mówić i jak bardzo ryzykowny nie byłby ten trend, robi wrażenie!