Pod koniec stycznia Kylie Jenner po raz pierwszy pokazała twarz swojego synka. Zdradziła też jego imię. Na początku chłopiec nazywał się Wolf, jednak rodzice stwierdzili, że to do niego nie pasuje. Jennerka długo nie chciała wyjawić nowego imienia dziecka. Decyzję zmieniła jednak dwa tygodnie temu. Na Instagramie pojawił się post ze zdjęciami rocznego chłopca, który rozbroił platformę. Zebrał on imponującą liczbę prawie 23 milionów polubień i 143 tysiące komentarzy. Wtedy po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć, jak wygląda maluch, oraz w końcu poznać jego imię. Okazało się, że Travis i Kylie zdecydowali, że chłopiec będzie nazywał się Aire Webster. Od tego momentu 25-latka coraz częściej decyduje się na pokazywanie pociechy w internecie. Zobaczcie przesłodkie nagrania, które dodała na swoje Instastory.

Kylie Jenner przytula się i tańczy z synkiem

Celebrytka pokazała swoim fankom i fanom, jak spędza czas wolny ze swoim młodszym dzieckiem. Na jej Instastory pojawiły się trzy filmiki, na których Kylie trzyma na ręce Airego, przytula go i całuje. Oboje patrzą prosto w obiektyw telefonu. Wyglądają naprawdę przeuroczo.

Słodkości dodaje jeszcze fakt, że w tle leci piosenka Stephena Sancheza, „Until I Found You”, która w ostatnim czasie stała się bardzo popularna głównie za sprawą TikToka. Jennerka nuci melodię i zwraca się jej słowami do swojego synka. Zarówno cały obrazek, jak i dźwięk są przepiękne. Zobaczcie w naszej galerii.

Aire Webster – pierwsze urodziny

6 dni temu Aire skończył roczek. Z tej okazji jego mama opublikowała wzruszający post na Instagramie.

AIRE. Mój syn, mój księżyc, moje gwiazdy. Najlepszy rok mojego życia z tobą. Dopełniasz nas aniołku. Mamusia cię kocha. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin. Niech Bóg zawsze cię błogosławi – podpisała filmik Jennerka.

Zobacz także:

Na nagraniu złożonym z paru filmików widzimy urocze momenty z pierwszego roku życia chłopca. Kylie zawarła w nim piękne wspólne chwile. W wideo pojawia się też Stormi.

Dziewczynka miała z kolei urodziny dzień przed swoim bratem, 1 lutego. Z okazji jej święta Kylie opublikowała post ze zdjęciami 5-latki oraz napisała życzenia. Cudownie patrzy się na to rodzeństwo. Są naprawdę za słodcy!