Kylie Jenner należy do klanu Kardashian-Jenner. Jest jedną z pięciu sławnych sióstr. Wszystkie są ze sobą bardzo blisko. Często razem wyjeżdżają, mieszkają blisko siebie. Na Instagramie pełno jest ich wspólnych relacji i postów. Od niedawna możemy oglądać je w nowym show „The Kardashians”. Nie ma więc wątpliwości, że celebrytki są ze sobą mocno związane, a ich relacja jest niezwykle silna. Kylie, w swoim najnowszym filmiku na YouTubie, wyjawiła jednak, która z Kardashianek jest jej ulubioną siostrą. Przekonajcie się.

Kylie Jenner zdradza, która siostra jest jej ulubioną

W wideo, które podsumowuje 2022 rok z perspektywy 25-latki, zdradza też informację na temat jej ulubionej siostry. Okazuje się, że jest nią… Khloè Kardashian! Jest to dość zaskakujące stwierdzenie, ponieważ wydawało się, że to właśnie z Kendall spędza najwięcej czasu i najlepiej się dogaduje. Obie mają w końcu tych samych ojców i są w podobnym wieku – są młodsze niż pozostałe trzy siostry.

Kylie na początku miała problem z wyborem i przyznała, że kocha swoje wszystkie siostry. Jednak po chwili wyznała.

Tak, to będzie Khloè. W ciągu tego roku bardzo się do siebie zbliżyłyśmy. Jesteśmy razem w klubie mam – powiedziała bizneswoman.

I faktycznie zarówno Khloè, jak i Kylie powitały swoje córeczki w tym samym roku. Jenner w lutym 2018, a Kardashian w kwietniu. Ich synowie również przyszli na świat w podobnym czasie. Na początku tego roku urodził się synek Kylie, który nie ma jeszcze oficjalnego imienia, a w połowie 2022 surogatka urodziła synka Khloè. Siostry miały więc prawo zbliżyć się do siebie, chociażby poprzez dzieci. Ostatnio też założycielka Good American zachwycała się swoją młodszą siostrą w komentarzach pod jej postem w bikini z tej właśnie marki.

Kendall, Kim i Kourtney również są celebrytce bardzo bliskie, co potwierdziła słowami: Wszystkie są moimi najlepszymi przyjaciółkami. To był bardzo dobry rok.

Kylie Jenner – jej ulubione momenty w 2022 roku

Z racji tego, że filmik był podsumowaniem tego roku, gwiazda wymieniła swoje ulubione momenty z tego czasu. Wspomniała między innymi o podróży urodzinowej na Bahamy oraz o wyjeździe do Londynu na koncert swojego chłopaka, Travisa Scotta. Całe wideo możecie obejrzeć poniżej.

 

Zobacz także: