Bethru to marka bliższych naturze tabletek do czyszczenia domu, które po rozpuszczeniu w wodzie stają się naturalnym detergentem. Te innowacyjne produkty nie zawierają drażniącej chemii, są odpowiednie dla wegan, stworzone na bazie komponentów roślinnych. 92 proc. składu to składniki pochodzenia naturalnego. Bethru to trzy linie – niebieska zadba o idealną czystość luster i szkła, różowa upora się z osadami i nieczystościami w łazience, a żółta świetnie sprawdzi się w przypadku wszystkich powierzchni. 

Decydując się na pierwszy krok w stronę bardziej zrównoważonej planety, ograniczasz zużycie plastiku, oszczędzasz wodę, a także zmniejszasz swój ślad węglowy. Wszystko to dzięki możliwości przygotowania nowego środka czyszczącego Bethru w designerskiej butelce, którą zawiera każdy zestaw startowy. Ten wielorazowy produkt jest bazą do przygotowania wybranego płynu. Dzięki materiałowi wysokiej jakości, z jakiego została wykonana butelka, w duchu less waste maksymalnie ograniczamy zużycie jednorazowego plastiku. Wystarczy wlać odpowiednią ilość wody, wrzucić musującą tabletkę z wybranej linii Bethru, poczekać do całkowitego rozpuszczenia i… gotowe. Butelka, dzięki swojemu unikalnemu atomizerowi rozpyla środek czyszczący tworząc mgiełkę idealnie osadzającą się na czyszczonej powierzchni. Została zaprojektowana tak, by poza funkcjonalnością, cieszyła także oko domowników. To sprawi, że półka z detergentami nabierze zupełnie innego stylu. 

Marka Bethru postawiła również na maksymalne ograniczenie plastiku. Według szacunków Bethru, przeciętne gospodarstwo domowe oszczędza co najmniej 18 plastikowych butelek po detergentach rocznie, jeśli tylko przestrzega koncepcji i filozofii marki. Rok pracy nad najlepszymi ekologicznymi opakowaniami produktów przyniósł także wiele owocnych rozwiązań. Saszetki Flow-Pack, w których znajdują się gotowe do rozpuszczenia tabletki czyszczące, wykonano w 100 procentach z papieru, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające zastosowanie ekologicznych surowców. Zamawiając zestaw Bethru zostanie on dostarczony przez kuriera w kartonie z papierowym wypełnieniem i minimalną wolną przestrzenią pomiędzy produktami by możliwie ograniczyć gabaryty paczki. 

Zmiana domowych detergentów na te bliższe naturze jest świetnym pomysłem na to, by zrobić mały krok ku ekologii. Natura Ci za to podziękuje.