„Love Again”: fabuła

„Love Again” to anglojęzyczny remake zrealizowanego w Niemczech filmu „SMS für dich” (SMS do ciebie), opartego na książce „Text for You” autorstwa Sofie Cramer. Rzecz jest o stracie i o tym, czy z tragedii moze narodzić się nowe uczucie.

Akcja koncentruje się na postaci Miry, która nie radzi sobie z nieoczekiwaną śmiercią narzeczonego. W miarę upływu czasu dziewczyna coraz bardziej izoluje się od przyjaciół i członków rodziny, którzy martwią się o jej stan.

Mira opłakuje odejście ukochanego, wysyłając pełne miłości i rozdzierające serce wiadomości na jego stary numer telefonu. Jest pewna, że SMS-y trafiają w pustkę. Numer ten jednak należy teraz do Roba, dziennikarza, który odczytuje wiadomości i coraz bardziej interesuje go osoba po drugiej stronie.

W międzyczasie Rob otrzymuje w pracy zadanie napisania tekstu o Céline Dion. W czasie rozmowy z piosenkarką zwierza się jej z niezwykłego telefonicznego kontaktu z nieznajomą. Artystka postanawia pomóc tym dwojgu i sprawić, by – zgodnie z tytułem filmu –  miłość znowu zatriumfowała.

„Love Again”: obsada

Jak już wspomnieliśmy, w komedii romantycznej „Love Again” w roli głównej wystąpiła Priyanka Chopra. 40-letnia gwiazda produkcji „Baywatch. Słoneczny patrol” wcieliła się w Mirę, która po śmierci narzeczonego próbuje dać sobie drugą szansę na miłość.

W roli dziennikarza Roba zobaczymy Sama Heughana, który międzynarodową sławę zdobył dzięki roli Jamiego Frasera w serialu „Outlander”.

Ich filmowemu uczuciu pomoże sama Céline Dion, która na ekranie po prostu będzie sobą. W produkcji usłyszymy też utwory laureatki Oscara, na czele z kawałkiem, który pobrzmiewa w zwiastunie, czyli „It’s All Coming Back To Me Now”.

Zobacz także:

To wspaniała, poprawiająca samopoczucie historia i mam nadzieję, że ludziom się spodoba, podobnie jak moje nowe piosenki – powiedziała artystka w rozmowie z  magazynem „People”.

Co nas cieszy najbardziej, to fakt, że w „Love again” pojawi się też Nick Jonas, czyli prywatnie mąż Priyanki Chopry. Udział w projekcie jednej z najfajniejszych par show-biznesu, która nieco ponad rok temu powitała na świecie córeczkę, z pewnością uraduje wielu widzów i wiele widzek. Tym razem piosenkarz wystąpi jedynie w epizodycznej roli, ale kto wie, może następnym razem zakochani IRL zagrają też zakochanych na ekranie?

„Love Again”: twórcy

Za reżyserię komedii romantycznej „Love Again” odpowiada Jim Strouse, który również napisał scenariusz. W swoim dorobku zawodowym filmowiec ma tak uznane tytuły jak „Niesamowita Jessica James”, „Grace odeszła” czy „Zakochany Nowy Jork”, są więc spore szanse, że i tym razem zaserwuje nam dobre kino.

Produkcją zajął się Jonathan Fuhrman, który ma na koncie m.in. tytuły „Hotel Mumbai” i „Sicario”.

„Love Again”: zwiastun

Z okazji walentynek 14 lutego 2023 do sieci trafił oficjalny trailer „Love Again”. Na swoim instagramowym profilu udostępniła go też Priyanka Chopra.

Kręciliśmy ten film w trudnych czasach, głównie z dala od naszych bliskich, ale każdy dzień na planie był wyjątkowy – napisała aktorka.

W zwiastunie możemy zobaczyć pierwszy pocałunek Miry i bohatera, w którego wcielił się Jonas. Powiedzieć, że wyszlo niezręcznie, to jakby nic nie powiedzieć :) Musicie to zobaczyć!

„Love Again”: premiera

W Stanach Zjednoczonych obraz „Love Again” trafi do kin 12 maja. Na ten moment nie znamy jeszcze daty polskiej premiery filmu. Oczywiście poinformujemy was, gdy tylko coś się zmieni w temacie.