Randki od święta to niezmiennie jedna z najpopularniejszych obecnie produkcji na platformie Netflix. Przynajmniej z dwóch powodów! Po pierwsze – to komedia romantyczna, a jak wiadomo (prawie) wszyscy lubimy komedie romantyczne. A po drugie – film utrzymany jest w świątecznym klimacie, a jest już listopad, więc wszyscy powoli zaczynają myśleć o Bożym Narodzeniu i udziela im się atmosfera choinki, prezentów i wigilijnego stołu. Jak również spotkań z bliskimi, co dla wielu, szczególnie singli, oznacza interakcję z krewnymi i wiele niewygodnych pytań między innymi dotyczących aktualnego statusu związku. Aby uniknąć takich ataków, główni bohaterowie, czyli grana przez Emmę Roberts Sloane oraz Jackson, w którego wcielił się Luke Bracey, postanawiają towarzyszyć sobie podczas takich różnego rodzaju rodzinnych imprez i wzajemnie się wspierać. Jak możecie się domyślać, nie wszystko idzie zgodnie z planem!

Film Randki od święta (Holidate) nie jest niczym odkrywczym, jest w nim dużo kiczu, ale też sporo zabawnych momentów, więc jeżeli szukacie lekkiej i przyjemnej rozrywki na jesienny wieczór, to produkcja Netflixa może wam się spodobać. Niewykluczone, że obejrzycie tę komedię romantyczną także dla odtwórcy jednej z głównych ról, czyli Luke’a Braceya. Na widok tego 31-latka niejednej z was serce może zabić mocniej!
 


Kim jest Luke Bracey, gwiazda komedii romantycznej Netflixa Randki od święta?

Zanim Luke Bracey zagrał w komedii romantycznej Randki od święta można było oglądać go w takich filmach, jak m.in. G.I. Joe: Odwet (2013) w reżyserii Jona M. Chu, The November Man (2014) z Pierce’em Brosnanem w roli głównej czy w melodramacie na podstawie powieści Nicolasa Sparksa Dla ciebie wszystko ( 2014) u boku Michelle Monaghan. Zagrał też w Przełęczy ocalonych (2016) Mela Gibsona oraz w dramacie wojennym Bitwa o Long Tan (2019). W zeszłym roku pojawił się także w głośnym serialu Małe ogniska z Reese Witherspoon i Kerry Washington w rolach głównych, a kolejną realizowaną produkcją z jego udziałem jest American Dream, obraz jednego z najwybitniejszych polskich operatorów, Janusza Kamińskiego (Szeregowiec Ryan, Złap mnie jeśli potrafisz, Wojna światów, Czwarta władza). W obsadzie, oprócz Braceya, znalazła się m.in. Agnieszka Grochowska. Na ekranie zadebiutował w 2011 roku w komedii Monte Carlo z Seleną Gomez i Leighton Meester w obsadzie.
 

Luke Bracey w serialu „Małe ogniska” (2019), fot. materiały dystrybutora


Luke Bracey ma nie tylko niezłe predyspozycje do bycia aktorem, ale i modelem. Ten urodzony Sydney w Australii aktor, mierzący 1,83 cm, ma też na koncie projekty w roli modela. Jackson z Holidate był gwiazdą kampanii Ralpha Laurena oraz twarzą zapachu Polo Red tego amerykańskiego brandu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po sukcesie komedii romantycznej Netflixa ponownie zobaczymy go w jakimś reklamowym spocie.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#PoloRed for #RalphLaurenFragrances

Post udostępniony przez Luke Bracey (@lukebracey) Kwi 17, 2018 o 2:38 PDT


Z kim spotyka się Luke Bracey?

W sieci pojawiły się zapytania, czy Luke Bracey jest spokrewniony z braćmi Hemsworth. I mimo że w opinii wielu jest bardzo podobny do Chrisa, Liama i Luke’a, mężczyzn nie łączy nic oprócz pochodzenia (wszyscy urodzili się w Australii) oraz fachu. Trzeba przyznać, ze byłoby dość zabawne ujrzeć Luke’a i choć jednego z Hemsworthów razem na ekranie.
 

Luke Bracey i Eiza González, fot. Getty Images


Jeśli chodzi o życie prywatne, wszystko wskazuje na to, że Luke Bracey jest obecnie singlem. Nie był do tej pory żonaty, a z kobiet, z którymi był ostatnio widywany, to na pewno z pochodzącą z Meksyku aktorką Eizą González. Jeszcze w 2019 roku spotykał się z australijską aktorką Olympią Valance, a przed nią randkował z gwiazdą serialu Glee, Dianną Agron, choć żadne z nich nigdy nie potwierdziło, że są oficjalnie w związku.