W sobotę 1 kwietnia na antenie TVN ukazał się odcinek programu „Kulisy Sławy Uwagi!” o Sebastianie Fabijańskim. Po jego emisji zareagowała była partnerka aktora i matka jego syna Bastiana, czyli Maffashion. 

Maffashion chce sprostowania informacji, które padły w programie o Sebastianie Fabijańskim

Julia Kuczyńska, znana od lat w sieci jako Maffashion, zareagowała na informacje, które padły w programie „Kulisy Sławy Uwagi!”. Bohaterem odcinka był jej były partner. Przestawiono go w bardzo pozytywnym świetle, podkreślając jego niezliczone talenty (aktorski, malarski, muzyczny). Ubolewano także, że znalazł się w centrum show-biznesu i był wciągnięty w skandale, choć sam stronił od tego świata i takich sytuacji... Można było dość łatwo wywnioskować, że sugerują, iż Fabijański trafił do tego "piekła" nie na własne życzenie czy z powodu swojego zachowania, ale dlatego że związał się a potem rozstał z Maffashion. A przecież przyznał się do zdrad publicznie. Kolejna sugestia z materiału – to Kuczyńska miała nakręcać medialny szum wokół ich rozstania.

Wobec takiego wydźwięku materiału TVN-u Maffashion postanowiła zareagować. Dość szybko na instagramowym profilu influencerki, dokładnie na Instastory, pojawiło się oświadczenie mające związek z programem.

UWAGA.TVN. Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania – napisała Kuczyńska, oznaczając w relacji instagramowe konta @uwagatvn i @tvn.pl.

Oczywiście stacja i twórcy odcinka mogą bronić się tym, że materiał przygotowali w oparciu o to, co powiedział im Sebastian Fabijański. Wydaje się jednak, że wypadałoby zweryfikować informacje z drugą stroną sprawy. To raz. A dwa – pytanie, jak to wszystko wpłynie na napięte i tak relacje rodziców małego Bastiana. 

Maffashion i Sebastian Fabijański – historia związku

Ich związek od samego początku wzbudzał wiele emocji. Na początku owiany był tajemnicą. Związali się w 2019 roku. Po raz pierwszy widziano ich razem w październiku 2019 roku – zaledwie kilka dni po tym, jak influencerka publicznie ogłosiła rozstanie z Czarkiem Jóźwikiem. Na początku maja 2020 roku okazało się, że Maffashion jest w ciąży. Dziecko jej i Fabijańskiego pojawiło się na świecie 10 września tego samego roku. W lipcu 2021 roku influencerka potwierdziła, że jest zaręczona z Fabijańskim, co według serwisu Pudelek.pl miało nastąpić już pod koniec 2019 roku. W lipcu 2022 roku okazało się, że para się rozstała. Miało im się nie układać od miesięcy a próba terapii nie przyniosła pożądanych rezultatów. Od tego czasu influencerka i aktor starają sobie układać życia oddzielnie.