Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Prężenie działa w takich serwisach jak: YouTube, Instagram, Tik Tok i Twitter. Można go znać nie tylko jako osobowość internetową. Jest także zawodnikiem federacji Fame MMA. Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o Marcinie Dubielu!

Kim jest Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel zasłynął jako youtuber znany z nagrywania pomysłowych pranków. Ogromna popularność w serwisie dała mu stale powiększające się grono fanek i fanów, a to pozwoliło się mu się rozwijać także w innych serwisach. Przepustką do internetowej kariery była również przynależność do pierwszego Team X, czyli ekipy założonej przez Stuu. Projekt zajmuje się zrzeszaniem twórców którzy razem współpracują oraz mieszkają w ekskluzywnej willi zwanej Domem X w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą. Inne poczynania Marcina Dubiela są mocno związane właśnie z dołączeniem do tego grona. To tam poznał Lexy Chaplin. Później na fali popularności rozwijał swoją karierę także na innych polach, również w Fame MMA.

Marcin Dubiel – wiek

Marcin Dubiel urodził się 24 października 1996 roku, więc wkrótce będzie obchodził swoje 26. urodziny.

Marcin Dubiel – wzrost

Marcin Dubiel ma 183 centymetry wzrostu.

Marcin Dubiel – Instagram

Marcin Dubiel prężenie działa w mediach społecznościowych. Ogromną popularnością cieszy się między innymi na Instagramie @marcindubiel. Śledzi go tam ponad 2,3 miliona fanów i fanek. Influencer regularnie dzieli się tam z nimi nie tylko wydarzeniami ze swojego życia zawodowego, ale również prywatnymi wydarzeniami. Na Instagramie Marcina Dubiela można znaleźć między innymi zdjęcia z Lexy Chaplin, fotografie z egzotycznych wakacji, kadry przedstawiające psa Heńka i inne zakulisowe ujęcia.

Marcin Dubiel – YouTube

Marcin Dubiel zasłynął na platformie YouTube. Swoją karierę w tym medium rozpoczął od pomysłowych pranków, które zaczęły oglądać setki tysięcy internautów. To właśnie materiały wideo przyniosły mu popularność i pozwoliły rozwijać się na wielu innych polach. Jego kanał subskrybuje prawie 1,7 miliona osób.

Marcin Dubiel – Tik Tok

Marcin Dubiel na Tik Toku zgromadził 1,5 miliona obserwujących, ale jego filmiki potrafią mieć wielokrotnie więcej wyświetleń. Konto @marcindubiel jest pełne materiałów, które pozwalają lepiej poznać swojego idola.

Zobacz także:

Marcin Dubiel – Fame MMA

Marcin Dubiel jest zawodnikiem federacji Fame MMA, która organizuje walki typu freak fight, które charakteryzują się tym, że ich uczestnikami są celebryci lub osoby znane w świecie mediów. Sport przyciąga wielu youtuberów. Debiutancka walka Marcina Dubiela odbyła się podczas gali Fame MMA 8. Wtedy jego przeciwnikiem był Kacper Blonsky, który w starciu okazał się lepszy. Porażka jednak nie zniechęciła Marcina Dubiela, który brał udział także w kolejnych galach Fame MMA.

Marcin Dubiel – dziewczyna

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel byli parą od końca 2020 roku. Swoją relację utrzymywali jednak w tajemnicy. Mimo to związek nie przetrwał długo. Zaczęły pojawiać się plotki, które wskazywały, że para nie jest już razem. Przerwał je sam Marcin. Influencer przyznał, że nie jest już z Lexy. Wskazał też osobę, która miała wpływ na sytuację między nimi. W tym celu użył emotikona wyglądającego jak donat z dopiskiem „an”, więc zasugerował, że jest to Donatan, z którym współpracowała jego już wtedy była dziewczyna. Jakiś czas temu fani i fanki znów mogli zobaczyć parę youtuberów razem. Pojawiające się na ich temat komentarze sprowokowały ich do zabrania głosu w sprawie. Para nagła wideo, na którym wszystko wyjaśniła. Okazało się, że Marcin Dubiel oświadczył się Lexy Chaplin, ale ona ich nie przyjęła. Z tego powodu aktualnie influencer jest wolny.

Marcin Dubiel Camp – co to jest?

Marcin Dubiel wie, że wiele z jego fanek i fanów bardzo chciałoby go poznać na żywo. Z tego powodu przygotował dla nich specjalny projekt, który im to umożliwił. Oferta była skierowana do osób w przedziale wiekowym 12-18 lat i dotyczyła wspólnego wyjazdu wakacyjnego. Marcin Dubiel Camp to obóz prowadzony pod okiem influencera. W jego programie były między innymi: aktywność na świeżym powietrzu, udział w challenge’ach, które wcześniej mogli oglądać tylko na YouTube, Q&A ze swoim idolem, profesjonalna sesja zdjęciowa i wiele innych atrakcji. Czy projekt zostanie powtórzony w przyszłym roku, jeszcze nie jest wiadome, ale fani i fanki Marcina Dubiela bez wątpienia na to liczą.