Dwa lata temu metro świąteczne podbiło serca Warszawiaków, a także odwiedzających stolicę. Podobnie było w ubiegłym roku. Właśnie dlatego zupełnie nie dziwi nas fakt, że wagony metra zostały ponownie ozdobione. Na oficjalnym profilu Metra Warszawskiego na Facebooku opublikowano wideo, na którym widać, jak zmienia się wygląd pociągów. Możecie je obejrzeć również poniżej.

 

Pomocnicy Świętego Mikołaja uwijają się w pocie czoła, żeby przygotować go do jazdy – czytamy w opisie krótkiego filmu. Czy zdążą przed pierwszym kursem? I kiedy będzie można przejechać się metrem świątecznym? Spieszymy z odpowiedzią!

Metro świąteczne 2019 – wiemy, kiedy zacznie kursować!

Wagony pierwszej i drugiej linii metra są już gotowe na Boże Narodzenie 2019. Kiedy ozdobione, a także pięknie oświetlone wagony wyjadą na tory? Podobnie jak w latach ubiegłych, metro świąteczne 2019 zacznie kursować w Mikołajki. Przypominamy, że 6 grudnia wypada już… jutro! Świąteczne metro 2019 będzie kursować przez cały miesiąc. Konkretnie: do 6 stycznia, czyli święta Trzech Króli. Jesteśmy przekonane, że (przynajmniej raz!) uda wam się natrafić na pięknie ozdobiony skład pociągów.

Warszawa zaśpiewa razem „Last Christmas” George'a Michaela! >>>