Michele Morrone, włoski aktor, wokalista, model i gwiazda ekranizacji głośnej powieści erotycznej 365 dni autorstwa Blanki Lipińskiej, miał zagrać w jednym z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netflixa, Toy Boy. Niestety, tak się nie stanie. Aktor zdradził w swojej relacji stories na Instagramie powód, dla którego nie znajdzie się w obsadzie produkcji. I chodzi o względy zdrowotne. Morrone przeszedł ostatnio operację pleców. Mimo, że nie był to poważny zabieg, rekonwalescencja zajmie mu więcej czasu, niż zakładał. W związku z czym jego aktualny stan zdrowia oraz kondycja fizyczna uniemożliwiają mu pracę na planie 2. sezonu serialu Toy Boy.

Potrzebuję więcej czasu, by wrócić do zdrowia. Lekarz powiedział mi, że jeszcze przez parę miesięcy nie będę mógł pracować na planie. To mnie dobija, bo jak wiecie miałem w planach projekt, był nim „Toy Boy”. Z powodu tych problemów nie pojawię się na planie tej produkcji. Nadal nie doszedłem do siebie, nadal mam szwy – poinformował swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. 

Michele Morone nie zagra w serialu Netflixa „Toy Boy”. Kto za to pojawi się na ekranie? 

Nie było wiadomo, w kogo Michele Morrone miał wcielić się w kontynuacji serialu Toy Boy. Wiemy natomiast, że do obsady dołączyła (również włoska) aktorka, Federica Sabatini. Oprócz niej w serialu Netflixa wystąpią María Pedraza (Triana Marín), którą wcześniej można było oglądać w dwóch innych hiszpańskich produkcjach na platformie, czyli Szkoła dla elity i Dom z papieru, a także Jesús Mosquera (Hugo Beltrán), Cristina Castaño (Macarena Medina), José de la Torre (Iván), Carlo Costanzia (Jairo), Raudel Raúl Martiato (Germán), Juanjo Almeida (Andrea Norman), José Manuel Seda (Borja Medina), Álex Gadea (Mateo Medina), Javier Mora (Ángel Altamira), Pedro Casablanc (Inspector Zapata), Elisa Matilla (María Teresa Rojas) i María Pujalte (Carmen de Andrés).

„Toy Boy” – o czym jest serial Netflixa?

Toy Boy to jeden z wielu hiszpańskich seriali na platformie Netflix, które cieszą się sporą popularnością. Zadebiutował w serwisie w lutym 2020 roku z sezonem liczącym 13 odcinków. Opowiada on historię striptizera wychodzącego po siedmiu latach z więzienia. Kiedy trafia na wolność, stara się udowodnić, że trafił tam niesłusznie. A w morderstwo wrobiła go kochanka. O czym będzie drugi sezon Toy Boy? Tego także nie wiemy. Ale na pewno za jego reżyserię odpowiedzialny będzie Javier Quintas, tóry wcześniej pracował m.in. przy wspomnianym już serialu Dom z papieru.

Michele Morrone nominowany do Złotych Malin 

Choć Michele Morrone zyskał międzynarodowy rozgłos dzięki roli Massimo we wspomnianym już filmie 365 dni, gdyż obraz ten trafił do ogromnej ilości widzów za sprawą platformy Netflix, gdzie szybko stał się hitem mimo kontrowersji, które w wielu kręgach budził, m.in. ze względu na romantyzowanie przemocy seksualnej, teraz nie ma w związku z tym powodów do radości. Aktor za swój angaż w polskiej produkcji został nominowany do anty-Oscarów, czyli Złotych Malin. 365 dni jako pierwszy polski film został "wyróżniony" w tym plebiscycie w sumie w siedmiu kategoriach, w tym najważniejszych: najgorszy film, najgorszy reżyser (Barbara Białowąs i Tomasz Mandes) czy najgorszy scenariusz. Na statuetkę Michele Morrone ma również szansę za najgorsze combo aktorskie wraz z Anną-Marią Sieklucką, która jest też nominowana za najgorszą kobiecą rolę.