Chociaż Michelle Obama pierwszą damą nie jest już od trzech lat, nie daje o sobie zapomnieć. Żona Baracka Obamy, 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych, niedługo po tym, jak jej mąż przestał pełnić urząd (styczeń 2017), wydała długo wyczekiwaną autobiografię Becoming, która szybko stała się światowym bestsellerem. Książka, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2018 roku, była efektem najdroższego kontraktu, jaki kiedykolwiek podpisano w celu wydania wspomnień spisanych przez osobę tej rangi. Za 65 mln dolarów zgodziło się na to wydawnictwo Penguin Random House. Obama opowiedziała w niej o własnych przeżyciach, jakie towarzyszyły jej życiowej drodze zawodowej oraz politycznej karierze.


Klub książkowy Glamour: Nasze czytelniczki przeczytały biografię Michelle Obamy [RECENZJE] >>> 
 

Pozycja Becoming została ukazała się w kilkudziesięciu krajach i doczekała się w sumie 25 wersji językowych. W Polsce książka Becoming. Moja historia pojawiła się na rynku w 2019 roku dzięki wydawnictwu Agora. Z kolei niedawno na platformę Netflix trafił film dokumentalny będący zapisem trasy po Stanach Zjednoczonych promującej książkę. Michelle odwiedziła 34 miasta, gdzie na stadionach i w wielkich halach widowiskowych spotykała się z fanami i czytelnikami. Dokument zabierający nas za kulisy tych wydarzeń wyreżyserowała go Nadia Hellgren, a za produkcję odpowiada Higher Ground Productions, czyli studio należące do byłej pierwszej pary Stanów Zjednoczonych.


Michelle Obama pokazała zdjęcie ze studiów. A opis, jaki do niego dodała, warto wziąć sobie do serca! >>>
 

Michelle Obama rozmawia z Barackiem Obamą w pierwszym odcinku swojego podcastu The Michelle Obama Podcast

Jeżeli przeczytaliście książkę, obejrzeliście film i ciągle wam mało wam Michelle, mamy dobrą wiadomość. Od wczoraj na Spotify można słuchać autorskiego podcastu żony Baracka Obamy – The Michelle Obama Podcast. Jej pierwszym gościem został – nie mogło być inaczej – mąż. „To długa, wnikliwa rozmowa. Świetnie się przy tym bawiliśmy” – napisała na Instagramie autorka podcastu. Z kim jeszcze rozmawiać będzie Michelle? W wideo zapowiadającym premierową serię zdradziła, że będą to bliskie jej osoby – mama, brat, przyjaciele i znajomi. Porozmawiają wspólnie o tym, jak to jest być małżonkiem, rodzicem, jak przyjaźń może pozwolić przetrwać najgorsze momenty – jak choćby pandemię koronawirusa, a także poruszę inne kluczowe dla nas wszystkich tematy. Michelle Obama od lat angażuje się w działania na rzecz tolerancji i równouprawnienia, więc tych kwestii również w jej podcastach nie zabraknie.


Sanah w kolejnej odsłonie podcastu GLAMOUR Sound On! [WYWIAD] >>>
 

Pierwszy odcinek The Michelle Obama Podcast, czyli rozmowa z Michelle z mężem Barackiem trwa niecałe 50 minut. I jesteśmy przekonani, że wciągnie was już od pierwszej sekundy.