Minimalistyczne paznokcie na wiosnę i lato 2023? Gwiazdy regularnie dostarczają nam inspiracji na piękny, a zarazem zgodny z trendami manicure. W tym sezonie Anne Hathaway stawia na alien nails, które są całkowicie przeźroczyste. Selena Gomez promuje buttercup nails oraz naked disco trend. Natomiast Zendaya przekonuje do subtelnego różu. Co ciekawe, na podobną stylizację zdecydowała się jej koleżanka z planu bijącego rekordy popularności serialu „Euforia”. A mianowicie Sydney Sweeney. Strawberry milk nails to jedna z tych propozycji, które zdecydowanie warto mieć na swoim beauty radarze. 

Strawberry milk nails, czyli modne i minimalistyczne paznokcie na wiosnę i lato 2023

Strawberry milk nails to nasz nowy ulubiony trend w manicure na wiosnę i lato 2023. To wariacja na temat (bardzo modnych w tym sezonie) milk bath nails, czyli modnych, a jednocześnie minimalistycznych paznokci utrzymanych w odcieniach mlecznej bieli. Są delikatne, kremowe, do tego lekko transparentne. W tym wypadku chcemy uzyskać podobny efekt, ale – jak można łatwo się domyślić – przy użyciu lakieru w jasnym odcieniu różu. Na rodzimym rynku beauty dostępnych jest wiele stylowych propozycji, postaw na swoją ulubioną wersję tego koloru, by czuć się jak najbardziej komfortowo. Do wykonania stylizacji inspirowanej mlekiem truskawkowym przyda się również mocno połyskujący top. Długość oraz kształt paznokci zależy wyłącznie od ciebie. Strawberry milk nails są bowiem na tyle uniwersalne, że wyglądają dobrze zarówno na długiej, jak i krótkiej płytce. Oto jedna z naszych ulubionych inspiracji: 

Minimalistyczne paznokcie Sydney Sweeney zachwycają. Gwiazda lansuje strawberry milk nails

Dzięki znakomitym rolom w takich produkcjach jak wspomniana „Euforia” czy „Biały Lotos” Sydney Sweeney zdobyła międzynarodową sławę, a do tego sympatię widzek i widzów. Od momentu, w którym projekty ujrzały światło dzienne, cały świat rozpływa się nad jej talentem. Poza tym wiele osób interesuje się jej życiem prywatnym, zachwyca się stylizacjami, jakie aktorka prezentuje na czerwonym dywanie i / lub inspiruje się jej modowymi czy urodowymi wyborami. Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno. Gwiazda wzięła udział w CinemaCon, by promować komedię romantyczną „Anyone But You", w której zagrała jedną z głównych ról. Pojawiła się na wydarzeniu w różowym kombinezonie. A swój look uzupełniła o świetlisty make-up utrzymany w podobnych odcieniach oraz strawberry milk nails, o których pisałyśmy wyżej. Wyglądała pięknie. Zobaczcie:

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że o paznokcie Sydney Sweeney od lat dba Zola Ganzorigt, czyli jedna z najpopularniejszych stylistek paznokci na świecie. Co ciekawe, manicurzystka, która w mediach społecznościowych posługuje się nickiem @nailsbyzola, stylizuje również paznokcie Vanessy Hudgens, sióstr Kardashian-Jenner oraz Hailey Bieber. To właśnie ona odpowiada za viralowe glazed donut nails z ubiegłego roku. Zdecydowanie warto ją obserwować. 

Więcej inspiracji na strawberry milk nails znajdziecie w naszej galerii – scrollujcie dalej.