Jared Leto już od lat z powodzeniem łączy karierę aktorską z muzyczną. Zdobywca Oscara i Złotego Globu za rolę w filmie „Witaj w klubie” (oryg. „Dallas Buyers Club”) jest liderem rockowego zespołu Thirty Seconds to Mars, z którym nagrał już pięć płyt i zagrał setki koncertów na całym świecie, w tym wielokrotnie przed polską publicznością. Równie dużo, co o artystycznych osiągnięciach pięćdziesięciolatka, mówi się także o jego życiu miłosnym. Na przestrzeni lat jego nazwisko łączono z całą plejadą sławnych kobiet, takich jak Cameron Diaz, Scarlett Johansson, Ashley Olsen i Lindsay Lohan i Katy Perry. Na uroczystych galach w Hollywood już od dawna pojawia się jednak sam lub w towarzystwie swojej najbliższej rodziny – mamy Constance i starszego o rok brata Shannona. To jednak wcale nie oznacza, że u jego boku nie ma żadnej kobiety.

Jared Leto i jego sekretne życie uczuciowe

Gwiazdor filmów „Requiem dla snu”, „Mr. Nobody” i „Dom Gucci” zalicza się do dość wąskiego grona amerykańskich celebrytów, którzy nie afiszują się swoim życiem uczuciowym. Trudno się więc dziwić, że na oficjalnych profilach Jareda Leto w serwisach społecznościowych próżno szukać zdjęć i filmików z jego ukochaną.

Nawet jeśli byłbym w związku, a może nawet miał dzieci, nie wiem, czy dzieliłbym się tymi informacjami publicznie - wyznał w 2016 roku w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

Spostrzegawczy fani i dziennikarze nie potrzebowali jednak publicznych deklaracji ze strony aktora i muzyka, aby bez cienia wątpliwości ustalić, że jego serce już od dłuższego czasu jest zajęte. Ile jest prawdy w tych plotkach? Sprawdzamy!

Kim jest Valery Kaufman?

Jak donoszą zagraniczne serwisy o życiu gwiazd, wybranką Jareda Leto rzekomo jest młodsza od niego o 23 lata Valery Kaufman. Pochodząca z Moskwy Rosjanka jest modelką, którą ma na swoim koncie współpracę z takimi znanymi markami i domami mody jak Alexander Wang, Saint Laurent, Christian Dior, Gucci i Valentino. W 2015 roku można było oglądać w słynnym pokazie bielizny Victoria's Secret. W tym samym roku została uhonorowana tytułem Modelki Roku przez rosyjski GLAMOUR, a także... po raz pierwszy była widziana z Jaredem. Jeśli wierzyć krążącym w Hollywood pogłoskom, to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Zanim zostali parą, najpierw przez jakiś czas po prostu byli przyjaciółmi.

Leto i Kaufman łączy nie tylko zamiłowanie do mody. Piękna modelka w przeszłości również poważnie myślała o aktorstwie. W udzielonym przed laty wywiadzie dla magazynu „i-D” zdradziła, że uczęszcza na zajęcia do New York Film Academy i planuje rozpocząć studia artystyczne na New York University.

Czy Jared Leto i Valery Kaufman faktycznie wciąż są razem? No cóż, wszystko wskazuje na to, że ich opisywany przez media romans to pieśń przeszłości. W ostatnim czasu u boku modelki (i na jej profilach w social mediach) pojawia się bowiem zupełnie inny mężczyzna, Dimitri Varsano.


Zobaczcie zdjęcia Valery Kaufman w naszej galerii.

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.