Jesteście wielkimi fanami hiszpańskich seriali? Nie możecie już doczekać się kolejnego (ostatniego niestety…) sezonu Domu z papieru? Mamy dobrą wiadomość! Netflix zapowiada kolejne hiszpańskojęzyczne produkcje. W tym jedną z gwiazdą właśnie La casa de papel w roli głównej! 
Jak donosi branżowy serwis Deadline, Netflix wypuści niebawem aż trzy nowe hiszpańskie seriale.

Netflix planuje nowy serial z gwiazdą „Domu z papieru”

Jednym z nich będzie Intimidad (Intimacy), opowiadający historię czterech kobiet, które muszą przekroczyć cienką linię oddzielająca życie prywatne od publicznego. Wszystko z powodu wycieku sekstaśmy z udziałem znanych polityków. W jednej z głównych ról zobaczymy Itziar Ituño, czyli Lizbonę (w poprzednim życiu inspektor Raquel Murillo), a także Patricię López Arnaiz, Verónicę Echegui, Anę Wagener i Emmę Suárez. Twórcami serialu Intimidad są Verónica Fernández oraz Laura Sarmiento. 

Powstają nowe hiszpańskie seriale Netflixa. O czym będą?

Dwa kolejne hiszpańskie seriale zapowiadane przez serwis Netflix to Baruca oraz Si lo Hubera sabido (If Only). Ten pierwszy liczyć będzie 6 odcinków, a jego akcja rozegra się w więzieniu psychiatrycznym, w którym uzbrojona grupa mężczyzn będzie chciała schwytać niebezpiecznego seryjnego mordercę. Odpowiedzialni za ten tytuł są Xosé Morais i Victor Sierra.

Z kolei produkcja Si lo Hubera sabido (If Only) powstaje w oparciu o scenariusz tureckiej scenarzystki Ece Yörenç, którego hiszpańskojęzyczną wersję przygotowuje Irma Correa. Główną bohaterką jest 30-letnia kobieta uwięziona w wieloletnim związku, która zastanawia się nad sensem swojego życia. Gdy ulega wypadkowi, cofa się w czasie i okazuje się, że jest o 10 lat młodsza. To pozwala jej ponownie przemyśleć wiele życiowych decyzji. 

Póki co nie wiadomo, kiedy Netflix planuje premierę swoich nowych hiszpańskich produkcji.