Matthew McConaughey pracował w banku, Amy Adams była kelnerką, Nicole Kidman masażystką, a George Clooney był akwizytorem (swoją drogą ciekawe, jak reagowały na niego kobiety, które otwierały mu drzwi). Tak, dobrze przeczytaliście. Te najpopularniejsze dzisiaj hollywoodzkie gwiazdy, z nominacjami czy też Oscarami na koncie, zanim zaczęły swoją aktorską przygodę, by zarobić na życie zajmowały się bardziej przyziemnymi rzeczami. Podobnie Rami Malek, gwiazda serialu Mr. Robot, ale przede wszystkim filmu Bohemian Rhapsody Bryana Singera, w którym wcielił się w jednego z najwybitniejszych wokalistów w historii muzyki rozrywkowej, lidera grupy Queen Freddiego Mercury’ego. Za kreację, absolutnie wybitną, triumfował już na gali Złotych Globów, SAG Awards, ma szansę na statuetkę BAFTA, ale przede wszystkim na Oscara za najlepszą męską rolę pierwszoplanową. My do tego z przyjemnością przyznalibyśmy mu nagrodę za bycie najbardziej cool, a zarazem megaskromnym i zupełnie niewyglądającym na swój wiek (Rami ma 37 lat!) aktorem, jakiego znamy. A mając jeszcze na uwadze przeszłość Ramiego, mamy do niego jeszcze większą słabość.

Kim jest Rami Malek, aktor który zagrał Freddiego Mercury’ego w „Bohemian Rhapsody”? >>>

Czym zajmował się Rami Malek zanim został aktorem? Pokochacie go za to jeszcze bardziej!

Zanim Rami Malek na poważnie zaczął zajmować się aktorstwem pracował jako dostawca pizzy. I co więcej, to właśnie dzięki temu dostał rolę w Kochanych kłopotach (kojarzycie jego obecność w tym serialu?). Na backstage’u gali wspominanych nagród SAG, którą Rami opuścił ze statuetką dla najlepszego aktora, 37-latek podzielił się historią, jak doszło do tego, że któregoś dnia zadzwoniła do niego dyrektorka castingu w Gilmore Girls.

„Zapytała czy może rozmawiać z moim agentem. Kiedy odpowiedziałem, że rozmawia ze mną, dopytała, czy mam agenta. „Nie, ale pracuje nad tym” - odparłem. Na co ona oczywiście zareagowała śmiechem i powiedziała, że szuka kogoś do odegrania 3-zdaniowej sceny w Kochanych kłopotach” - wspomina Rami. 10 minut później, bo właśnie tyle zajmowała aspirującemu aktorowi droga do studia Warner Bros, Malek był już na castingu. „W końcu po kilku latach rozwożenia pizzy, opłaciło się dołączanie do pudełka zdjęcia z numerem telefonu” - przyznał filmowy Frieddie Mercury.  

via GIFER

Z kim spotyka się Rami Malek? Będziecie zaskoczeni! >>>