Zrobiliśmy niedawno listę seriali idealnych na złamane serce. Wygląda na to, że trzeba będzie zrobić taką samą, ale z filmowymi tytułami, bo nadchodzi komedia romantyczna, która idealnie wpisuje się w ten klimat. To obraz The Broken Hearts Gallery, którego jedną z producentek wykonawczych jest Selena Gomez! Aktorka i wokalistka sprawdziła się już w roli producentki w przypadku popularnego serialu Netflixa Trzynaście powodów, a wcześniej produkowała także serial Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex ze swoim udziałem. Choć sama nie stroni od filmów o miłości – rok temu mogliśmy ją oglądać u Woody’ego Allena w W deszczowy dzień w Nowym Jorku u boku Timothée'ego Chalameta – tym razem w rolach głównych pojawi się ktoś inny.

Komedie romantyczne: TOP 10 filmów o miłości, które warto zobaczyć >>>

The Broken Hearts Gallery – nowa komedia romantyczna z gwiazdą Stranger Things w obsadzie!

I to nie byle kto, bo Dacre Montgomery, którego możecie kojarzyć przede wszystkim z roli Billy’ego w serialu Stranger Things, a także Geraldine Viswanathan, czyli m.in. przezabawna Eliza w serialu Bogowie z Danielem Radcliffe’em. W The Broken Hearts Gallery Geraldine gra postać Lucy, młodej mieszkanki Nowego Jorku i pracowniczki galerii sztuki, którą rozstanie z chłopakiem zainspirowało do stworzenia nietypowego projektu – tytułowej Galerii Złamanych Serc. To miejsce, w którym jako eksponaty prezentowane są przedmioty kojarzące się z byłymi partnerami. Czy dla Lucy będzie to szansa na rozprawienie się z przeszłością i rozpoczęcie nowego etapu? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Nick (Dacre Montgomery)? O tym przekonamy się już 17 lipca, na kiedy zaplanowano premierę filmu.

Reese Witherspoon zagra w dwóch komediach romantycznych Netflixa, które sama wyprodukuje! Znamy szczegóły >>>

 

fot. materiały prasowe

Zobacz także:


W obsadzie The Broken Hearts Gallery znaleźli się także Molly Gordon, Utkarsh Ambudkar, Arturo Castro, Suki Waterhouse, Phillipa Soo, Taylor Hill, Ego Nwodim i Bernadette Peters. Reżyserką filmu jest Natalie Krinsky, dla której jest to debiut za kamerą. Wcześniej realizowała się jako scenarzystka przy takich serialowych produkcjach jak Plotkara czy Chirurdzy. - Światu potrzebnych jest dużo więcej scenarzystek i reżyserek. Natalie to utalentowana osoba i jestem szczęśliwa, że mogę być częścią jej debiutu reżyserskiego. Rozumiem obawy ludzi przed powrotem do takich samych aktywności jak sprzed pandemii COVID-19, ale mam nadzieję, że widzowie dostosują się do zaleceń dotyczących ochrony zdrowia swojego i innych. I że będą mogli cieszyć się wizyta w kinie – mówi Selena Gomez.

Zwiastun The Broken Hearts Gallery możecie zobaczyć poniżej.
 


Komedie romantyczne wszech czasów. Filmy o miłości, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu! >>>