Po miesiącach spekulacji, czy Orange Warsaw Festival 2024 w ogóle się odbędzie, w końcu dostaliśmy potwierdzenie. Tak, już 7 i 8 czerwca, znowu będziemy mogli bawić się na warszawskim torze wyścigów konnych Służewiec. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów. I są naprawdę hot!

Nicki Minaj pierwszą headlinerką Orange Warsaw Festival 2024

Przewidywania fanów okazały się prawdziwe. Nicki Minaj została headlinerką drugiego dnia festiwalu. To aktualnie jedna z najbardziej hot artystek. 8 grudnia 2023 światło dzienne ujrzał jej album „Pink Friday 2”. Hity z tej płyty usłyszmy już za kilka miesięcy. Raperka wystąpi na głównej scenie 8 czerwca.

Orange Warsaw Festival 2024 – line-up

Pierwszy headliner lub headlinerka nie jest jeszcze znany/znana. Na to ogłoszenie będziemy musieli poczekać. Znamy jednak wielu innych artystów i artystek, którzy wystąpią w Warszawie 7 i 8 czerwca. Kto to będzie?

Pierwszego dnia festiwalu odbędą się koncerty Skepty, Yungbluda, Kena Carsona, Kenyi Grace, Mroza, Tommy’ego Casha, Kwiatu Jabłoni i Dawida Tyszkowskiego. Drugiego dnia, oprócz Nicki Minaj, wystąpią również (wyczekiwany) Troye Sivan, Jungle, Omar Apollo, Jassie Ware, Pro8l3m, Libianca, Kaśka Sochacka i Nita.

Early birds tickets są już w sprzedaży. Więcej szczegółów na razie nie jest znanych. Co sądzicie o tych ogłoszeniach? Spodziewaliście się, że to właśnie te gwiazdy wystąpią na Orange Warsaw Festival 2024? W komentarzach najwięcej ekscytacji pojawia się oczywiście przy Nicki Minaj. Zapowiada się naprawdę gorące show.

Z kim widzimy się pod sceną?

 

Zobacz także: