Vanessa Hudgens w ciąży

Vanessa Hudgens nie zwalnia tempa, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niedawno pisaliśmy, że aktorka postanowiła sformalizować swój związek i stanęła na ślubnym kobiercu. Vanessa Hudgens i Cole Tucker zaczęli spotykać się w 2020 roku, ale starali się utrzymywać relację w tajemnicy przed mediami. Rok później, w walentynki, oficjalnie potwierdzili, że ich serca połączyła miłość. I nie były to słowa rzucone na wiatr, ponieważ w lutym 2023 para podzieliła się radosną nowiną i za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że są zaręczeni. 

TAK. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi – brzmi podpis pod łączonym postem zakochanych.

Aktorka znana z filmów „High School Musical” i młodszy od niej o 7 lat baseballista nie czekali długo. Rok później pobrali się w słonecznym Meksyku. Teraz przyszła pora na kolejne dobre wieści! 

Oscary 2024: Vanessa Hudgens dumnie prezentuje ciążowy brzuszek

Już niebawem odbędzie się uroczysta 96. gala wręczenia Oscarów 2024. Jak co roku możemy się spodziewać niespodzianek, wpadek i wzruszeń. Ceremonia jeszcze się nie zaczęła, a już wszyscy mówią o jednym z największych zaskoczeń (pozytywnych). Na czerwonym dywanie w Dolby Theatre pojawiła się Vanessa Hudgens w pięknej czarnej kreacji dopasowanej do ciała i z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć, dumnie prezentując ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że aktorka wybrała idealne miejsce i czas, by ogłosić, że wkrótce zostanie mamą. Spójrzcie tylko, jak promiennie wygląda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MTV (@mtv)

Oscary 2024: kiedy i gdzie oglądać?

W nocy z 10 na 11 marca już po raz 96. wręczone zostaną najważniejsze wyróżnienia w przemyśle filmowym, czyli Oscary. Przyznaje je Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, w skład której wchodzą reżyserzy, scenarzyści, producenci i oczywiście aktorzy. Gala wręczenia Oscarów za rok 2023 odbędzie się w Dolby Theatre. Transmisję na żywo będzie można oglądać od godziny 0:00 (polskiego czasu) w nocy z niedzieli na poniedziałek w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Po raz czwarty poprowadzi ją komik Jimmy Kimmel.