Tydzień temu świat dowiedział się, że Paris Hilton została mamą po raz drugi. Informacja była niezwykle zaskakująca, ponieważ gwiazda nie była w ciąży. Nie poinformowała też, że spodziewa się dziecka. Nikt nie przypuszczał, że na świat przyjdzie jej druga pociecha, córeczka London. Okazało się, że dziewczynkę urodziła surogatka. Podobnie było w przypadku jej pierwszego dziecka – synka Phoenixa. Teraz 42-latka otworzyła się na temat swojej decyzji.

Paris Hilton szczerze o tym, dlaczego dwukrotnie zdecydowała się na surogatkę

Podczas premiery drugiego sezonu reality show „Paris in Love”, celebrytka opowiedziała nieco więcej o jej doświadczeniach z surogatkami oraz o tym, co wpłynęło na jej decyzje o skorzystaniu z ich pomocy. Oto, co powiedziała:

Decyzja o skorzystaniu z surogatki była trudna do podjęcia – zaczęła. – Bardzo chciałabym doświadczyć tego, że dziecko rośnie w moim brzuchu, chciałabym czuć, że kopie i przeżywać te wszystkie ekscytujące momenty. Ale moje życie było tak publiczne. Więc mimo tego, że dziecko jest biologicznie moje i Cartera, to zdecydowaliśmy, że nosić je będzie surogatka.

W temacie dzieci wypowiedział się także mąż Paris, Carter Reum. Wyznał, w jaki sposób podejdzie do wychowywania syna i córki oraz czego dla nich chce.

Teraz, gdy mamy z Paris rodzinę, chcemy, żeby nasze dzieci dorastały normalnie i nie zawsze były postrzegane jako „dzieci Paris Hilton” – powiedział. – Musimy pomyśleć o bezpieczeństwie. Gdy ktoś prosi Paris o zdjęcie to jedna rzecz, ale sprawa wygląda całkiem inaczej, gdy w wózku jest dziecko – dodał.

Kwestia bezpieczeństwa dzieci gwiazd, na którą uwagę zwrócił Carter jest bardzo ważna. Przedsiębiorca nie jest jedynym, kto w ostatnim czasie podjął ten temat. Niedawno pisałyśmy o Jennifer Lawrence, która w rozmowie z Kylie Jenner przyznała, że wynajęła ochronę dla swojego synka. Być może Paris i Carter zdecydują się na podobne rozwiązanie.

Paris Hilton i Carter Reum – dzieci

Małżeństwo jest rodzicami dwójki dzieci. Pierwszy, bo 24 stycznia, urodził się chłopiec, Phoenix Barron Hilton Reum. Teraz na świat przyszła dziewczynka, o której Paris marzyła. Jej (ikoniczne, jak pisali niektórzy) imię to London.

Gratulujemy Paris i Carterowi i życzymy dużo cudownych chwil we czwórkę.