Pocałunek czarownicy: nowy viral z TikToka

TikTok już dawno przestał być matecznikiem śmiesznych filmików czy wylęgarnią trendów w makijażu i modzie. Dziś to prawdziwe centrum zarządzania wiedzą, także tą dotyczącą ezoteryki i duchowego (czasami pseudo)rozwoju. Znajdziemy tu „sekretne sposoby” na lepsze życie (przede wszystkim miłosne, bo któż z nas nie tęskni za hollywoodzkim romansem?) i „potężne zaklęcia”, które gwarantują dobrobyt na niemal każdym polu: począwszy od sukcesów w pracy aż po ekscesy łóżkowe.

Dziś przychodzimy z jednym z niedawnych tiktokowych odkryć, które wśród hiszpańskojęzycznych użytkowników i użytkowniczek platformy zrobiło prawdziwą furorę. Mowa o  beso de bruja, czyli pocałunku czarownicy.  O co chodzi?

Pocałunek czarownicy: co to jest i czy działa?

Jak przekonują tiktokerki i tiktokerzy, pocałunek czarownicy to supersilne zaklęcie miłosne, które potrafi rozkochać w sobie każdą osobę. Zadziała i przyniesie fenomenalne rezultaty, pod warunkiem, że wykonasz je poprawnie i z gorącą wiarą, że ma moc.

Rytuał jest banalnie prosty do wykonania i zasadniczo (jak wskazuje nazwa) polega na pocałowaniu ukochanej osoby w odpowiedni sposób. Ale uwaga: istnieją dwie możliwości „rzucenia uroku”. Musisz wybrać właściwy w zależności od bliskości i relacji, jaką masz z delikwentem bądź delikwentką.

Pocałunek czarownicy: jak go wykonać?

W przypadku osoby, z którą jesteś w relacji, ale masz wątpliwości co do jej zaangażowania, wykonaj te dwa proste kroki:

  1. Pocałuj obiekt swoich uczuć w lewą powiekę, w myślach wypowiadając formułę „będziesz mój”.
  2. Pocałuj obiekt swoich uczuć w prawą powiekę, w myślach powtarzając „będziesz patrzył tylko na mnie”.

Chyba nie musimy dodawać, że po ten sposób odprawiania rytuału można sięgnąć jedynie w sytuacji, gdy druga osoba wyraziła zgodę i obie strony czują się z tym komfortowo?

W innym razie lub w sytuacji, gdy chcesz „zaczarować” swojego crusha, którego nie znasz zbyt dobrze i z którym nie jesteś w bliskiej relacji, możesz rzucić zaklęcie miłosne na odległość. Sposób postępowania, podobnie jak poprzednio, nie mógłby być prostszy. 

Zobacz także:

Najpierw intensywnie pomyśl o osobie, która ci się podoba. Następnie powtórz wymienione uprzednio kroki, tyle że w wyobraźni. W myślach pocałuj prawą i lewą powiekę obiektu swoich westchnień, wypowiadając magiczne słowa, o których wspominaliśmy wcześniej.

Ot, i gotowe. Rzecz jest tak nieskomplikowana, że nawet gdyby nie działała tak spektakularnie, jak zapewnia TikTok, żal byłoby nie spróbować. 

@makapisarchik #dúo con @brujapacheca asi se hace el hechizo, pero ya los enamore a todos ustedes! #lgbt #magia #bruja #poder #besodebruja #atraccion ♬ sonido original - Eclipse de sol 🌙