Do kontynuacji kultowych filmów, których nie możemy się już doczekać, czyli m.in. Legalnej blondynki 3 czy Pamiętnika księżniczki 3, właśnie dołączyła Zaczarowana. Na pewno doskonale pamiętasz ten film produkcji Disneya, z Amy Adams w roli księżniczki Giselle i Patrickiem Dempseyem wcielającym się w postać prawnika Roberta, który samotnie wychowuje córkę i nieoczekiwanie okazuje się wybawcą zagubionej w Nowym Jorku Giselle. W obsadzie filmu w reżyserii Kevina Lima znaleźli się także Susan Sarandon (jako zła królowa Narissa) oraz James Marsden (książę Edward).

 Pamiętnik księżniczki 3: wszystko, co musicie wiedzieć o kontynuacji filmu >>>

Zaczarowana 2 – kiedy premiera? Oto wszystko, co wiemy o kontynuacji filmu 

O sequelu Zaczarowanej mówiło się już jakiś czas temu. Początkowo zdjęcia miały ruszyć w 2017 roku, a później wiosną 2020 roku pojawiły się doniesienia, ze Zaczarowana 2 jest w fazie preprodukcji. Reżyser Adam Shankman (Szkoła uczuć, Powiedz tak) potwierdził, że w kontynuacji na pewno pojawi się Amy Adams, a druga część filmu opowie o losach jej bohaterki 10 lat później. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że na ekranie ponownie pojawi się także jej filmowy ukochany, czyli Patrick Dempsey. Aktor potwierdził to w wywiadzie dla Good Morning America, zdradzając, że wszedł w posiadanie ostatecznej wersji scenariusza. Dodał również, że zdjęcia mają ruszyć wiosną tego roku.

Sequel Zaczarowanej pod nowym tytułem – Rozczarowana, trafić ma na platformę Disney+, która pojawi się niebawem w Polsce. Wszystko, co wiemy o sequelu Zaczarowanej, przeczytacie TUTAJ.