Rebel Wilson, aktorka znana między innymi z „Pitch Perfect”, „Jak romantycznie” i „Druhen”, przebywa właśnie na wakacjach ze swoją partnerką – Ramoną Agrumą. W najnowszym poście na Instagramie podzieliła się z obserwatorami i obserwatorkami tym, że przytyła. Zamiast się tym przejmować, aktorka postanowiła wesprzeć swoich fanów i fanki, przekazując im wiadomość w duchu body-positive.

Rebel Wilson wyznała, że przytyła na wakacjach

Rebel zamieściła wczoraj na swoim Instagramie zdjęcie z wakacji w Turcji. Widzimy, jak zadowolona pozuje w różowym kostiumie kąpielowym. Pod zdjęciem zdecydowała się jednak podzielić tym, że podczas tureckiego urlopu przytyła. Jednak napisała to, nie aby narzekać, ale żeby wysłać do swoich fanek i fanów ważny komunikat. 

Właśnie zorientowałam się, że na wakacjach przytyłam 3 kilogramy. Jestem we wspaniałym hotelu all-inclusive… Straciłam nad sobą kontrolę – napisała Rebel na Instagramie. – Ale wiecie co? Mogę jutro iść na siłownię, nawadniać się, jeść zdrowo i kochać siebie. Bycie złą na siebie nie pomaga, ale wiem, co to znaczy czuć się winną, gdy zje się za dużo. Ale jeśli jesteście tacy jak ja, to wiedzcie, że znaczycie więcej niż wasza waga, ona was nie definiuje. Swój wpis zakończyła słowami w duchu self-love: Po prostu starajcie się być zdrowi i nie za surowi w stosunku do siebie. 

Rebel Wilson – metamorfoza

W 2020 roku Rebel Wilson rozpoczęła swoją drogę do zdrowszego stylu życia i zdrowszej sylwetki. W maju aktorka zdradziła magazynowi „People”, że pragnie zostać mamą, co zmotywowało ją do zrzucenia kilogramów. Od lekarza dowiedziała się, że ma większą szansę na zamrożenie jajeczek, jeśli schudnie. – Popatrzył na mnie i powiedział, że byłoby znacznie lepiej, gdybym żyła zdrowiej – powiedziała „People” Wilson. – Pomyślałam wtedy, że jest strasznie niemiły. Ale miał rację. Ważyłam trochę za dużo. Pomyślałam o potrzebach mojego przyszłego dziecka, co sprawiło, że zdecydowałam się na zmianę – dodała.

Przy okazji warto przypomnieć, że kiedy schudła, pojawiły się zarzuty wobec niej. W jednym z wywiadów przyznała, że czuła, że ludzie mają obsesję na punkcie jej wyglądu, że jest on dla nich ważniejszy niż jej aktorskie dokonania. Cóż, jak się okazuje nigdy nie dogodzimy wszystkim, zawsze jest źle. Dlatego najlepiej robić to, co uważamy za najlepsze dla siebie. Choć oczywiście nie jest łatwo nie przejmować się ocenami.

Teraz, gwiazda „Pitch Perfect”, wraz ze swoją dziewczyną, przebywa na wakacjach w Turcji. Pomimo tego, że przytyła, nie załamuje się, tylko patrzy na to z innej perspektywy. Inspiruje innych, aby również wrzucili na luz i nie przejmowali się tak bardzo paroma dodatkowymi kilogramami. W dzisiejszych czasach niesamowicie ważne jest, aby uświadamiać, że nasza waga nas nie definiuje. Rebel robi to znakomicie. A wygląda jeszcze lepiej.