W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom! Niedawno Jessica Biel i Justin Timberlake potwierdzili narodziny drugiego syna (niewiele osób wiedziało, że aktorka jest w ciąży), na świat przyszło także pierwsze dziecko Emmy Roberts. Natomiast na początku tygodnia dowiedzieliśmy się, że do grona świeżo upieczonych rodziców dołączyli Vanessa Morgan i Michael Kopech. Odtwórczyni roli Toni w serialu Riverdale opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka na Instagramie, a tym samym potwierdziła medialne doniesienia sprzed kilku dni. Wiemy, jakie imię aktorka i sportowiec wybrali dla swojego syna, a także kiedy odbył się poród. Szczegóły znajdziesz poniżej. 

Vanessa Morgan z Riverdale została mamą! Znamy imię dziecka

Jako pierwszy o narodzinach pierwszego dziecka Vanessy Morgan i Michaela Kopecha poinformował serwis E! News. Informator amerykańskiego portalu zdradził, że gwiazda serialu Riverdale urodziła chłopca. Dodał również, że aktorka i baseballista są bardzo podekscytowani. Mimo separacji spędzają teraz dużo czasu razem.   

Informacje podane przez zagraniczne media okazały się prawdziwe. Kilka godzin temu (w nocy z 4 na 5 lutego 2021) Vanessa Morgan opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoim synkiem. Z opisu najnowszego postu na jej profilu dowiadujemy się, że chłopiec przyszedł na świat 29 stycznia 2021 roku. Imię, jakie wybrali dla niego Vanessa Morgan i Michael Kopech, to River. Okazuje się, że nie jest ono przypadkowe. Gwiazda wyjaśniła za pośrednictwem Instagram Stories, że będąc we wczesnym stadium ciąży, codziennie spacerowała nad rzeką (ang. river). Pozwalało jej to zachować pewnego rodzaju wewnętrzny spokój. Co więcej, aktorka i sportowiec chcieli, aby imię ich pierwszego dziecka było inspirowane naturą. 

„Najbardziej wymagające, najpiękniejsze doświadczenie w moim życiu. 29 stycznia Michael i ja powitaliśmy na świecie naszego pięknego chłopca, Rivera. Słowa nie są w stanie opisać tego rodzaju miłości. Cieszymy się czasem, który spędzamy razem z nim w domu, poświęcając mu całą swoją uwagę i miłość. Zostanie rodzicem to najbardziej satysfakcjonujący prezent na świecie. Dzięki ci, Boże” – napisała Vanessa Morgan na swoim profilu na Instagramie. 

Opublikowany przez aktorkę post możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony).

Te gwiazdy zostaną rodzicami w 2021 roku >>>

O ciąży Vanessy Morgan dowiedziałyśmy się w lipcu 2020 roku. Aktorka opublikowała wtedy relację z imprezy, podczas której zdradziła płeć dziecka, a także zdjęcia testów ciążowych oraz USG. Przyznała, że jest bardzo szczęśliwa i nie może doczekać się narodzin syna na początku stycznia 2021. Niespełna tydzień później w mediach pojawiły się informacje, według których Vanessa Morgan i Michael Kopech rozwodzą się. Według zagranicznych mediów, baseballista złożył pozew o rozwód około zaledwie sześć miesięcy po ślubie. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Vanessa Morgan z Riverdale rozwodzi się.