Robert Pattinson i Suki Waterhouse uchodzą za jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie. Są razem już od kilku lat, jednak mimo to nie wiemy zbyt wiele o tym, co jest między nimi. Niechętnie mówią o łączącym ich uczuciu, nie publikują wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, do tego rzadko pojawiają się gdzieś razem. Zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie „dopiero” w grudniu 2022 roku, czyli po około czterech latach związku. Zachwycili i zwrócili na siebie uwagę wszystkich. A kilka miesiecy później, Suki Waterhouse ujawniła szczegóły związku z Robertem Pattinsonem. Przypominamy najważniejsze momenty tej relacji. 

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – historia związku

Gdybyśmy miały czy mieli opisać związek Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse za pomocą tylko jednego słowa, postawiłybyśmy i postawilibyśmy na dyskrecję. Gwiazdy nie lubią mówić, jak również pokazywać, że połączyła ich miłość. Według niektórych fanów, a także fanek Robert Pattinson i Suki Waterhouse tak bardzo dbają o swoją prywatność, że czasem zapominają, że są razem. Jeśli należycie do tego grona, dobrze trafiliście i trafiłyście – poniżej przypominamy najważniejsze momenty ich związku. 

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – związek

Pierwsze informacje na temat związku Suki Waterhouse i Roberta Pattinsona pojawiły się w mediach w połowie 2018 roku. Według ówczesnych doniesień „Us Weekly”, modelka i aktor zaczęli się spotykać kilka miesięcy wcześniej. Główni zainteresowani całą sprawą nie komentowali tych doniesień. 

We wrześniu tego samego roku wzięli udział w Festiwalu Filmowym w Toronto. Co ciekawe, Robert Pattinson i Suki Waterhouse pojawili się na czerwonym dywanie, ale nie spędzali czasu razem, nie zdradzili, że łączy ich coś więcej. Skupili się na promocji projektów, w które byli wtedy zaangażowani. 

Przez kolejne miesiące media publikowały wspólne zdjęcia Suki Waterhouse i Roberta Pattinsona, którzy nie mogli narzekać na brak zainteresowania ze strony fotoreporterów czy fotoreporterek. Widziano ich m.in. w modnych restauracjach oraz klubach, poza tym przyłapano podczas romantycznych spacerów po Londynie. 

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – zaręczyny. Czy aktor rzeczywiście oświadczył się swojej ukochanej?

W mediach już od kilku lat pojawiają się doniesienia, według których Robert Pattinson i Suki Waterhouse zaręczyli się. Skąd takie informacje? Przypomnijmy, że w styczniu 2020 roku gwiazdy pojawiły się na kolacji z domem mody Dior. Uwagę wielu osób przykuł wtedy spektakularny pierścionek, który mienił się na TYM palcu popularnej aktorki oraz modelki. Charakterystyczna biżuteria wywołała lawinę spekulacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że odtwórca roli Edwarda Cullena w filmach z serii „Zmierzch” nie oświadczył się, a Suki Waterhouse założyła pierścionek tylko po to, by uzupełnić swoją stylizację. Od tamtej pory bowiem nie pokazywała się z nim publicznie. 

fot. Getty Images

Zobacz także:

Plotki o zaręczynach powróciły pod koniec tego samego roku. W październiku 2020 informator „E! News” zdradził, że Robert Pattinson i Suki Waterhouse bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości, ale nie czują presji, poza tym nie chcą spieszyć się z zaręczynami. Są razem bardzo szczęśliwi.

Suki nie naciska na niego, są sobie bardzo oddani. Uwielbiają być razem, to, że zachowują dyskrecję, a do tego mają podobne zainteresowania – ujawnił informator „E! News”.

Od tamtej pory temat zaręczyn Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse nie powrócił. 

Robert Pattinson i Suki Waterhouse na Instagramie

Robert Pattinson nie jest fanem mediów społecznościowych. Z kolei Suki Waterhouse prowadzi aktywny profil na Instagramie. Regularnie publikuje zdjęcia oraz wideo. Natomiast nie ma wśród nich postów, na których gwiazda pozuje w towarzystwie swojego partnera. Niemniej jednak warto wspomnieć, że jedna z „wrzuconych” przez nią fotografii zwróciła szczególną uwagę jej fanek oraz fanów. Widać na niej uśmiechniętą Suki Waterhouse we własnym domu. Co więcej, w tle można dojrzeć ramkę ze zdjęciem, na którym aktorka i modelka pozuje z Robertem Pattinsonem. Nie wiemy jak wy, ale naszym zdaniem to dość zabawne, a zarazem urocze. 

Robert Pattinson opowiedział o związku z Suki Waterhouse

Na początku 2022 roku Robert Pattinson zaskoczył swoich fanów oraz fanki. Przy okazji promocji filmu „The Batman”, w którym gra główną rolę, otworzył się na temat związku z Suki Waterhouse. W rozmowie z „GQ” przyznał, że pewnego dnia w jego domu pojawił się majster, który miał naprawić zepsuty boiler. Jak się okazało, był fanem superbohatera z serii popularnych komiksów. Szybko dogadał się z Suki Waterhouse, która chętnie opowiedziała mu o szczegółach nowego filmu z jej ukochanym w roli głównej. Popatrzyłem na nią w stylu „zamknij się, k****, dlaczego mi to robisz?” Była bardzo zabawna. Po prostu rozmawiała z prawdziwym fanem - przyznał. 

Co ciekawe, Robert Pattinson nie podał nazwiska swojej partnerki. Mówił: moja dziewczyna. Nie ma jednak wątpliwości, że chodziło o Suki Waterhouse

Robert Pattinson i Suki Waterhouse po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie

Na początku grudnia tego roku znów zrobiło się o nich głośno. Robert Pattinson i Suki Waterhouse pojawili się bowiem na pokazie kolekcji Dior na jesień 2023, który odbył się w Egipcie. To był ich debiut jako para na czerwonym dywanie. Dlatego nic dziwnego, że zwrócili na siebie uwagę zgromadzonych na miejscu fotoreporterów i fotoreporterek, a ich wspólne zdjęcia momentalnie obiegły cały (wirtualny) świat. Jedno z naszych ulubionych tutaj:

fot. Getty Images

Podczas wspomnianego wydarzenia modelka i aktorka miała na sobie zwiewną sukienkę maxi. Co więcej, rozpuściła włosy, natomiast w makijażu skupiła się na ustach, malując je czerwoną szminką. Z kolei aktor, który jest również ambasadorem francuskiego domu mody, postawił na jasny garnitur oraz kontrastujący z nim golf w odcieniu tak zwanego brudnego brązu. 

Suki Waterhouse ujawniła szczegóły związku z Robertem Pattinsonem

Jak wspomniałyśmy, Suki Waterhouse i Robert Pattinson bardzo rzadko opowiadają o swojej relacji w mediach. Jednak w lutym 2023 aktorka zrobiła wyjątek. Udzieliła wywiadu „The Times”, w którym przyznała, że jest bardzo szczęśliwa. Co ciekawe, nie sądziła, że może czuć się w ten sposób po prawie pięciu latach w stałym związku. 

Jestem w szoku, że jestem tak szczęśliwa z kimś po prawie pięciu latach razem – wyznała Suki Waterhouse w wywiadzie dla „The Times”. 

Suki Waterhouse i Robert Pattinson spędzają bardzo dużo czasu razem. Ze względu na liczne zobowiązania zawodowe nie jest to proste i wymaga pewnej logistyki. Gdy miałam dwa dni wolnego, to bez zastanowienia wróciłam do domu, żeby go zobaczyć – powiedziała aktorka. 

To nie wszystko. Gwiazda wyznała, że przed przesłuchaniami chętnie korzysta ze wsparcia i doświadczenia swojego ukochanego.

Rob nie dostaje ode mnie rad dotyczących aktorstwa, ale oczywiście proszę go o pomoc przy okazji przesłuchań, zanim zaśnie na kanapie – zdradziła gwiazda

Wszystko wskazuje na to, że Suki Waterhouse i Robert Pattinson są razem bardzo szczęśliwi.