Suki Waterhouse i Robert Pattinson tworzą jedną z naszych ulubionych, a jednocześnie jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Analizując historię ich miłości, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ich zdaniem przepis na trwały, szczęśliwy związek, to trzymanie go z dala od blasku fleszy. Wokalistka i aktor zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie „dopiero” w grudniu 2022 roku, czyli po czterech latach życia razem. Od tamtej pory chętnie pojawiają się publicznie (choć warto zaznaczyć, że starannie dobierają zaproszenia), a ich wspólne zdjęcia ze ścianek roztapiają serca fanek oraz fanów. 

Pod koniec 2023 roku para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zdjęcia Suki w transparentnych kreacjach, odsłaniających ciążowe krągłości szybko stały się hitem w sieci. Amerykańska artystka ostatni raz na czerwonym dywanie pojawiła się jednak pod koniec stycznia. Nic więc dziwnego, że w Internecie krążyły plotki na temat porodu Waterhouse. Podejrzenia internautek i internautów okazały się prawdą. Suki Waterhouse i Robert Pattinson ogłosili, że powitali na świecie pierwsze dziecko. 

Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostali rodzicami

Robert Pattinson i Suki Waterhouse oficjalnie zostali rodzicami! Para została zauważona na pierwszym spacerze z dzieckiem ulicami Los Angeles. Zdjęcia aktora i artystki wraz z maluchem zostały zrobione przez paparazzi Daily Mail i niemalże natychmiast stały się hitem w sieci.

Choć nieznana jest jeszcze płeć malucha, po jasnoróżowym wózku wnioskujemy, że jest to dziewczynka. Nie wiemy również, jakie imię zostało wybrane dla dziecka gwiazdorskiej pary. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne doniesienia od Suki oraz Roberta. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo wytrwałości w najbliższych miesiącach.