Jeśli chodzi o Sarę James, to sukces goni u niej sukces. 14-latka zasłynęła w programie „The Voice Kids”, który zresztą wygrała. Później jej kariera nabrała ogromnego tempa. Polka wystąpiła na Eurowizji Junior oraz w amerykańskim „Mam Talent”, gdzie zachwyciła jury i publiczność. Dzięki show Sara zyskała popularność także w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędza ostatnio bardzo dużo czasu. Na jej Instagramie pojawił się właśnie post ze znaną na całym świecie modelką – Heidi Klum. Filmiki z tego spotkania stały się hitem w sieci. Musicie to zobaczyć!

Sara James i Heidi Klum we wspólnych filmikach na Instagramie. Modelka uczy piosenkarkę chodzić na obcasach

Niecałą dobę temu w mediach społecznościowych Sary pojawił się post z Heidi Klum, który momentalnie stał się viralem. Na pierwszym filmiku dziewczyny tańczą wspólny układ i wychodzi im to świetnie. Wyglądają jak najlepsze przyjaciółki, które uwielbiają spędzać ze sobą czas. 14-latka ma na sobie różową oversizową koszulę i szerokie spodnie, natomiast 50-latka neonową asymetryczną sukienkę z wycięciami. Obie prezentują się super cool.

Drugie wideo jest jeszcze bardziej urocze, ponieważ przedstawia młodą Polkę, która uczy się chodzić na obcasach. Uczy ją tego oczywiście niemiecka gwiazda. Jak stawiasz prawą nogę do przodu, to prawe biodro wypinasz w tę stronę – można usłyszeć wskazówki Heidi. Przed Sarą jeszcze trochę pracy, ale idzie jej coraz lepiej! W końcu ma dopiero 14 lat!

Heidi, dziękuję ci za wczorajsze lekcje z chodzenia na szpilkach! Kocham cię, jesteś najlepsza – podpisała swój post nastoletnia gwiazda muzyki.

Nagrania zebrały już ponad 50 tysięcy polubień, a w komentarzach posypały się słowa zachwytu. Również od celebrytów. Girl – napisała Osi Ugonoh i dodała emotikony klaszczących dłoni. Igor Herbut dodał dwie emotikony butów na obcasie, a Baron napisał: Slayin’.

Wygląda na to, że Sara James korzysta z uroków życia w Kalifornii i ma teraz swój czas. Życzymy jej jeszcze więcej sukcesów i trzymamy za nią mocno kciuki!