Kilka dobrych lat temu Selena Gomez zrezygnowała z koncertowania i tworzenia nowej muzyki. Przez chwilę w ogóle nie była obecna w show-biznesie i social mediach, które ją przytłaczały. Dodatkowo wokalistka otwarcie mówi, że zmaga się z problemami psychicznymi. Przez cały okres jej nieobecności gwiazda wystąpiła jednak gościnnie u innych artystów. W sierpniu wydała też swój pierwszy, po przerwie, wyczekiwany singiel – „Single Soon”. Razem z Remą nagrała hit „Calm Down”, a w 2021 roku połączyła siły z Chrisem Martinem z zespołu Coldplay. Tak powstała piosenka „Let Somebdy Go”. Teraz artystka powróciła na scenę w wielkim stylu i wykonała właśnie ten utwór na koncercie zespołu. Czy to tylko zapowiedź tego, co planuje Selena?

Selena Gomez wystąpiła z Coldplay’em. Czy zwiastuje to jej powrót na scenę?

1 października w Pasadenie w Kalifornii, odbył się koncert zespołu Coldplay. Ogromną niespodzianką dla uczestniczek i uczestników show było pojawienie się Seleny Gomez na scenie. Gdy przyszedł czas na utwór „Let Somebody Go”, wokalistka weszła na scenę, czym zaskoczyła (i zachwyciła) wszystkich. 31-latka wyglądała wspaniale. Miała na sobie czarną obcisłą sukienkę do ziemi z długimi rękawami i srebrnym detalem. Pochodziła z kolekcji Davida Komy. Stylizację piosenkarka uzupełniła również srebrną biżuterią oraz cekinowymi butami.

Oprócz artystki, na scenie pojawiła się jeszcze druga gwiazda muzyki – H.E.R. Dziewczyny i Chris Martin stworzyli piękne trio. Zobaczcie wideo z emocjonalnego występu poniżej.

Po koncercie Selena opublikowała zdjęcie w lustrze i napisała, że dziękuje Coldplay’owi i H.E.R. za cudowną noc.

selenagomez / instagram.com

Czy Selena Gomez wraca do muzyki?

Ostatnio mamy sporo powodów, aby myśleć, że jedna z naszych ulubionych gwiazd powraca do muzyki i koncertowania. Pamiętamy, że pod koniec sierpnia wydała nowy singiel, „Single Soon”, który świetnie się przyjął. Czy możemy liczyć na więcej? Fani i fanki zdecydowanie liczą!

PO LATACH MANIFESTACJI SELENA W KOŃCU WRÓCIŁA, ABY WYSTĄPIĆ – czytamy w komentarzach pod nagraniem z koncertu.

Coś pięknego – brzmi kolejny komentarz.

Te krzyki. Omg ona jest TĄ it-girl – pisze kolejna fanka.

My mamy cichą nadzieję, że Selena wyda jeszcze nowy album i wróci do koncertowania. Oczywiście wszystko, kiedy będzie na to w pełni gotowa. Cieszymy się, że mogłyśmy zobaczyć ją na scenie. Chociaż w jednym utworze.

Zobacz także: