Hiszpańskie oraz hiszpańskojęzyczne seriale na Netflix rządzą. Takie tytuły, jak Dom z papieru, Narcos, Szkoła dla elity, czy Toy Boy cieszą się ogromną popularnością. A każdy kolejny tytuł trafiający do oferty od razu skupia na sobie uwagę. Tak też było w przypadku Kto zabił Sarę?, meksykańskiej produkcji, która pojawił się na Netflix pod koniec marca. I szybko znalazła się w czołówce TOP 10, powodując spadek z 1. miejsca medycznego serialu New Amsterdam, który był na szczycie tego zestawienia przez kilka tygodni. O czym obraz Kto zabił Sarę? i czy jest szansa, że wam również przypadnie do gustu?

„Kto zabił Sarę?” to nowy hit na Netflix. O czym jest ten kolejny hiszpańskojęzyczny serial platformy?

Serial Kto zabił Sarę? to historia skazanego za przestępstwo, którego nie popełnił Alexa. Kiedy po 18 latach wychodzi z więzienia, jedyne czego pragnie, to zemsta na Rodolfie Lazcano, który wrobił go w morderstwo. Sytuacja komplikuje się, gdy Alex nawiązuje sentymentalną relację z Elisą, najmłodszą córką Lazcano, i gdy odkrywa, że Rodolfo jest niewinny, a jego reputację zniszczył ktoś zupełnie inny, kto umiejętnie ukrywał się w cieniu.

„Kto zabił Sarę?” – obsada. Kto gra w nowym hicie Netflixa?

W obsadzie liczącego 10 odcinków serialu Kto zabił Sarę? znaleźli się znany z serialu Narcos Manolo Cardona, Claudia Ramirez, Diana Mercado Armenta, Eugenio Siller, Ana Lucía Domínguez oraz Juan Carlos Remolina. Reżyserem produkcji jest David Ruiz, zaś za scenariusz odpowiadał José Ignacio Valenzuela.

„Kto zabił Sarę?” 2. sezon – kiedy premiera?

Serial Kto zabił Sarę? spodoba się nie tylko miłośnikom hiszpańskojęzycznych produkcji, ale również wszelkich kryminalnych i mrocznych historii. Jeśli się wciągniecie, to możecie być pewni, że dostaniecie ciąg dalszy w postaci 2. sezonu. Netflix potwierdził już kontynuację serialu, a jej premiera zaplanowana jest na 19 maja 2021.