Mieliście już okazję wypróbować glamourowego pankejka (i mamy nadzieję, że Wam smakował!). Teraz będziecie mogli sprawdzić, jak smakuje sok Glamour! Ale najpierw wspólnie z The Cold Pressed Juices, liczymy na Wasze wsparcie w tym temacie, czyli podsunięcie nam składników, z jakich ten sok miałby być zrobiony. Jeśli znacie, a jesteśmy przekonani, że tak, produkty The Cold Pressed Juices, to na pewno wiecie, że są to soki naturalne na bazie owoców oraz warzyw no i oczywiście tłoczone na zimno. Swój sok ma także Sandra Kubicka, bohaterka czerwcowej okładki Glamour. Jej Wonder Woman, bo tak się nazywa, to cold press składający się z samych warzyw: ogórka, selera naciowego, korzenia pietruszki, szpinaku, jarmużu, imbiru oraz cytryny.

A z czego powinien być stworzony sok Glamour? Podsuńcie nam swoje pomysły zawierające 5-6 składników pod postem, który znajdziecie na Instagramie na profilu @glamourpoland lub @thecoldpressedjuices. Dla autora najlepszej propozycji The Cold Pressed Juices przygotowało super nagrodę - voucher na wykorzystanie 3-dniowego detoxu sokowego ze tandardowej oferty detoxów The Cold Pressed Jucies (do wykorzystania przez 6 miesięcy od momentu, gdy wyląduje on w rękach zwycięzcy). Konkurs Glamoux x The Cold Pressed Juices trwa od dzisiaj, 11.06.2018 do 24.06.2018 do 23:59. A sok Glamour dostępny trafi do letniego menu The Cold Pressed Jucies i dostępny będzie do końca sierpnia. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

AKTUALIZACJA

Miło nam poinformować, że pomysłodawczynią soku Glamour x The Cold Pressed Jucies jest @martap211. Nasz sok będzie składać się z arbuza, ogórka, szpinaku i limonki