Sezon ślubów w pełni! Także w show-biznesie. Tylko na przestrzeni ostatniego miesiąca na ślubnym kobiercu stanęli: Lily Collins i scenarzysta Charlie McDowell, brat księżnej Kate – James Middleton i jego wieloletnia partnerka – Alizee Thevenet, a także polskie gwiazdy: Antek Królikowski i Joanna Opozda, siostra Antka – Julia Królikowska i jej wybranek Jan Nowak, córka Adama Małysza – Karolina i jej chłopak Kamil Czyż czy polska top modelka Maja Salamon i Greg Klukowski, fotograf i filmowiec. Wiadomość z ostatniej chwili? Ślub wziął też Franciszek Maciej Kurzajewski – 24-letni syn bizneswoman Pauliny Smaszcz i dziennikarza Macieja Kurzajewskiego. Szczęśliwą nowiną dumna mama (i od niedawna teściowa) pochwaliła się na Instagramie!

Franciszek Kurzajewski, syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego już po ślubie!

„Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie TAK” – napisała Paulina Smaszcz w poście, który opublikowała w poniedziałek rano, 13 września 2021 roku. Zdradzając przy okazji, kim jest wybranka jej syna. Na udostępnionym przez nią zdjęciu doskonale widać zresztą młodą parę – Franciszka w ciemnym garniturze (zdjęcie jest czarno-białe, trudno więc trafnie ocenić kolory) i Laurę – w przepięknej, koronkowej sukni z długimi rękawami. Zobaczcie sami: 

To kolejny ślub w rodzinie Pauliny Smaszcz – zaledwie tydzień lub dwa temu, dziennikarka i bizneswoman gratulowała swojej bratanicy, która także stanęła na ślubnym kobiercu. Love is in the air!

Kim jest Laura Esmeralda Vaccari – żona Franciszka Kurzajewskiego?

Z tego co udało nam się dowiedzieć, świeżo upieczona żona Franciszka Kurzajewskiego – Laura Esmeralda Vaccari – pochodzi z Werony. Męża poznała najprawdopodobniej w Izraelu, gdzie oboje mieszkają i studiują. Gdzie i kiedy dokładnie odbyła się ceremonia ich zaślubin, tego jeszcze nie wiemy. Stay tuned!