Zaledwie miesiąc temu odbył się ślub Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą (para sakramentalne „tak” powiedziała sobie dokładnie 7 sierpnia), a już kolejny członek rodziny stanął na ślubnym kobiercu. A właściwie członkini, bo za mąż wyszła Julia Królikowska, siostra Antka. Kim jest jej mąż i co warto wiedzieć o ceremonii zaślubin? Nie trzymamy was dłużej w niepewności!

Julia Królikowska wyszła za mąż! – Ślub

Jeśli oglądaliście „Klan” na pewno ją pamiętacie, bo wcielała się w Kasię Lubicz. Choć dziś jest już nie do poznania. W końcu w serialu grała jako dziecko, a dziś ma 22 lata. Nie poszła jednak w karierę aktorską, studiuje medycynę! Julia Królikowska to jedno z pięciorga dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i nieżyjącego już Pawła Królikowskiego, starsza z dwóch sióstr Antka, Jana i Ksawerego. Jej ślub odbył się w minioną sobotę, 11 września 2021 roku w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Kim jest pan młody?

Kim jest mąż Julii Królikowskiej, Jakub Piotr Nowak?

Julia Królikowska poślubiła Jana Piotra Nowaka, z którym spotyka się już od dłuższego czasu. On także nie jest osobą anonimową – to maratończyk. Nowak jest też prezesem fundacji, która od kilku lat współpracuje  z Festivalem Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju, założonej przez Pawła Królikowskiego. Domyślamy się, że to właśnie przy tej okazji poznał Julię Królikowską, która jest od niego młodsza o 11 lat.

Jana Piotra Nowaka można obserwować na Instagramie (nazwa jego profilu to jakub.p.nowak). To właśnie między innymi za sprawą szczęśliwego pana młodego, który na InsaStories opublikował kilka relacji ze ślubu – sprzed kościoła, a także z weselnej fotobudki, dowiedzieliśmy się, że Julia Królikowska wyszła za mąż. 

Nie trzeba było czekać długo także na relację Joanny Opozdy i Antka Krolikowskiego, którzy na Stories pochwalili się, że jadą na wesele. A także kolejnego z gości – Wojciecha Kopecia, podobnie jak pan młody – sportowca (@eggtravel). Wiemy więc, że wesele odbyło się w plenerze. A panna młoda miała na sobie prostą suknię ślubną na szerokich ramiączkach i długi welon. Czekamy jednak na oficjalną relację ze strony państwa młodych.