Wiosenna ramówka Polsatu bez „Tańca z Gwiazdami” 

Choć od dawna mówi się o wyczerpaniu programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, jego 13. edycja, która zakończyła się w październiku 2022 roku, obfitowała w wiele emocji. Produkcja znalazła sposób na ich ożywienie, wprowadzając m.in. pierwszą w historii polskiej edycji show jednopłciową parę. Ostatecznie to nie Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zdobyli Kryształową Kulę (powędrowała ona – razem ze 100 tysiącami złotych dla gwiazdy i 50 tysiącami złotych dla tancerza do Ilony Krawczyńskiej i Roberta Rowińskiego), panowie walczyli dzielnie, docierając do samego finału.

Nic więc dziwnego, że widzki i widzowie z wypiekami na twarzy oczekują kolejnym potyczek na najsłynniejszym parkiecie w kraju. Niestety muszą uzbroić się w cierpliwość.

„Taniec z Gwiazdami” wróci jeszcze na ekrany?

Jak przekazał serwis Wirtualnemedia.pl, format „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie wróci wiosną na ekrany. Nie oznacza to jednak definitywnego pożegnania z show. Program, emitowany 2005 do 2011 na antenie TVN i ponownie od 2014 w Polsacie, początkowo był w tej stacji nadawany co sezon. Jednak w ostatnich latach z wiosennych edycji zrezygnowano – i tak będzie w przyszłym roku.

Czy jesienią znowu zobaczymy taneczne wygibasy celebrytek i celebrytów? Na ten moment trudno stwierdzić jednoznacznie. Zadecyduje o tym Edward Miszczak, który po odejściu z TVN, w połowie stycznia 2023 roku obejmie funkcję wiceprezesa spółki oraz zastąpi Ninę Terentiew na stanowisku dyrektora programowego stacji. To właśnie on będzie odpowiadał za jesienną ramówkę Polsatu. Czy zechce kontynuować popularne show, które przed laty sam wprowadził na antenę TVN? Będziemy was informować, gdy tylko poznamy konkrety.