Napisałaś w swoim bio na Tinderze, jaki jest twój znak zodiaku? A może pytasz o to potencjalnego partnera, umawiając się z nim na pierwszą randkę? Nie ma w tym nic złego – wręcz przeciwnie. Dzięki temu możesz (choć w drobnym stopniu) poznać jego charakter albo zobaczyć, jak zachowuje się w związkach, a następnie zweryfikować te informacje podczas spotkania. Możesz także sprawdzić, czy macie szansę na stworzenie trwałej relacji, czy wręcz przeciwnie – kompletnie do siebie nie pasujecie. Poniżej prezentujemy listę znaków zodiaku, które nie powinny być razem. Szanse na stworzenie udanych związków przez osoby spod tych znaków zodiaku są naprawdę znikome.

Te znaki zodiaku nie powinny być razem!

Baran i Koziorożec

To mieszanka wybuchowa! Na początku w związku Barana i Koziorożca wszystko będzie układało się niemal idealnie. Partnerom bardzo spodoba się to (a nawet zaimponuje), że druga połówka jest równie ambitna i sfocusowana na swój cel. Co więcej, zakochani nie będą mogli narzekać na brak miłosnych uniesień. Po pewnym czasie zodiakalne Barany i Koziorożce zrozumieją jednak, że to chyba nie jest to… Dlaczego? Osoby spod znaku Koziorożca słyną ze swojego pracoholizmu. Kariera stanowi dla nich absolutny priorytet – w związku z tym zdarza im się zaniedbywać bliskich. Poza tym, jeżeli ktoś nie stawia pracy i pieniędzy na pierwszym miejscu, zdaniem zodiakalnego Koziorożca jest osobą nieodpowiedzialną, a wręcz niegodną uwagi. Barany natomiast bardzo cenią sobie wolność. Nienawidzą, gdy ktoś mówi im, co mają robić.

Byk i Strzelec

Osoby spod znaku Byka są bardzo miłe, pełne wdzięku, a zarazem rozważne. Czasem trudno oprzeć się ich urokowi osobistemu. Co więcej, są bardzo ugodowe i zależy im na dobru partnera czy partnerki, przez co związek z nimi może zapowiadać się idealnie. Niestety nie z perspektywy kochających wolność i zabawę Strzelców. Osoby urodzone między 22 listopada a 22 grudnia nie będą chciały spędzać wieczorów w domu w towarzystwie partnerów spod znaku Byka czy wyjeżdżać na spokojne wakacje all inclusive, gdzie po prostu zanudzą się. Natomiast zodiakalnym Bykom ciężko będzie zaakceptować m.in. rozrzutność drugiej połówki. Poza tym będzie im brakowało stabilizacji, której tak pragną w związku. Niestety związek zodiakalnego Byka ze Strzelcem nie ma przyszłości.

Lew i Skorpion

Zarówno zodiakalne Lwy, jak i Skorpiony mają bardzo silne osobowości, niechętnie idą na kompromisy. Osoby urodzone między 23 lipca a 22 słyną ze swojej upartości, poza tym uwielbiają być w centrum uwagi. Chętnie kierują innymi, w tym swoim partnerem bądź partnerką. Do tego chcą mieć wszystko pod kontrolą. Jakie są Skorpiony w związkach? Nie bez przyczyny ten znak zodiaku znalazł się w gronie tych, które najczęściej się rozwodzą. Osoby spod znaku Skorpiona są mistrzami flirtu, ale nie mają szczęścia w małżeństwie, ponieważ czasem ciężko dochować im wierności. Co więcej, bywają bardzo zazdrośni, a nawet zaborczy wobec swojej drugiej połówki. Mówi się, że ciągnie swój do swego. W tym jednak wypadku nie wyjdzie z tego nic dobrego, a wręcz przeciwnie. Lew i Skorpion w związku? Spodziewajcie się wielu – ostrych i szczerych do bólu wymian zdań, a także częstych kłótni, które po pewnym czasie doprowadzą do wybuchu totalnej wojny.

Znaki zodiaku, które się najczęściej rozwodzą. Te osoby nie mają szczęścia w małżeństwie >>>

Panna i Ryby

Ryby są wielkoduszne, empatyczne, a zarazem bardzo wrażliwe. Osoby spod tego znaku zodiaku są dla wszystkich wokół, przez co często zapominają o własnych potrzebach. Łatwo je skrzywdzić. Bardzo prawdopodobne, że uda się to właśnie partnerowi czy partnerce spod znaku Panny. Osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września także są wrażliwe. Do tego są szczere do bólu. Krytykowanie innych przychodzi im z niezwykłą łatwością (zdarza się nawet, że z przyjemnością) – w wielu przypadkach zodiakalne Panny nie zdają sobie sprawy, że mogą kogoś bardzo skrzywdzić. Niestety wspólne życie Panny i Ryb dla obu stron okaże się bardzo męczące, co prędzej czy później doprowadzi do rozpadu związku.

Waga i Rak

To, co łączy osoby spod znaków Wagi i Raka, to miłość do sztuki. Jednak mimo wspólnej pasji ciężko będzie im stworzyć udany, jak również trwały związek. Raki są bowiem bardzo emocjonalne i wrażliwe. Niechętnie spędzają czas „na mieście”. Marzą za to o dużej i szczęśliwej rodzinie. Zodiakalne Wagi nie są natomiast tak romantyczne. Oczywiście docenią to, co robi dla nich partner czy partnerka spod znaku Raka, ale po pewnym czasie uświadomią sobie, że oczekują czegoś innego od związku. Co więcej, osoby urodzone między 23 września a 22 października nie ukrywają, że od czasu do czasu lubią się zabawić.

Zobacz także: