Na platformie HBO GO pojawił się program „Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu”, w którym twórcy wspominają pracę przy serii filmów o młodym czarodzieju. To niezwykłe móc zobaczyć, jak aktorzy i aktorki zmienili się przez ten czas – od dzieci w wieku szkolnym po dorosłych, którzy sami mają dzieci (tak, jak w przypadku Ruperta Grinta). Zarówno Emma Watson, jak i Daniel Radcliffe są w stałych związkach, jednak fanki i fani zastanawiają się przede wszystkim, jak wygląda życie miłosne Toma Feltona, który wcielił się w postać Draco Malfoy’a. Sprawdźmy!

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Wiele fanek i fanów Harry’ego Pottera przywitało Nowy Rok właśnie w jego towarzystwie. Po 20. latach Daniel Radcliffe powrócił do Hogwartu razem z Rupertem Grintem, Emmą Watson oraz innymi członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o znanym czarodzieju. Ten program specjalny został przygotowany, by twórcy i widzowie wspólnie świętowali jubileusz powstania pierwszego filmu z serii pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Zakulisowe materiały, a także wywiady z aktorami i aktorkami przenoszą nas do świata magii jeszcze na ten jeden raz.

Tom Felton – wiek, kariera, Instagram

Tom Felton jest znany ze swojej znakomitej roli Draco Malfoy’a, jako czarny charakter w filmach o Harrym Potterze. Co ciekawe, brytyjski aktor pierwotnie chciał zostać tytułowym bohaterem serii. Pytanie tylko, czy możecie sobie wyobrazić kogoś innego w roli Draco? Bo my zdecydowanie nie! Tom Felton, gdy nie był na planie Harry’go Pottera, grał w innych, niskobudżetowych produkcjach, np. w „Nocnej Bestii”. 34-letni obecnie aktor ma również talent wokalny – wydał pięć płyt (!!!). Na swoim profilu na Instagramie dzieli się nagraniami, a ostatnio wiele jego postów dotyczy wspomnień z Hogwartu!  

Tom Felton – życie miłosne

Tom Felton spotykał się przez 2,5 roku z australijską modelką i aktorką Phoebe Tonkin („Pamiętniki wampirów”), ale nie wiele było wiadomo o tym związku, który zakończył się w 2008 roku. Chwilę później aktor zaczął spotykać się z kaskaderką Jade Olivą Gordon. Jane jest najbardziej znana ze swojej pracy w „Avengers: Koniec gry”. Fani Harry'ego Pottera mogli zobaczyć ją w krótkim występie jako żonę Draco - Astoria Greengrass - w epilogu ostatniego filmu, w którym była asystentką kaskaderską.

Tom Felton i Jade Olivia w 2015 roku / fot. Getty Images

Ich związek trwał przez cały czas kręcenia filmów o Harrym Potterze i nie tylko. Wydawało się, że Felton był naprawdę zakochany. W jednym z wywiadów w 2015 roku powiedział, że Jade rozumie go, jak nikt inny, jest jego najlepszą przyjaciółką i dziewczyną. Niestety w 2016 roku, po prawie ośmiu latach bycia razem, para rozstała się. Gordon poślubiła zawodowego golfistę, Patricka Rodgersa, a Tom Felton prawdopodobnie od tamtej pory jest sam. Według jednego z brytyjskich tabloidów, aktor dołączył do aplikacji randkowej dla celebrytów Raya w lutym 2020 roku, ale te doniesienia nie są potwierdzone. Tomowi z pewnością nie brakuje uwielbiających go fanek i to chyba na razie mu wystarcza.

Tom Felton i Emma Watson

Plotki krążyły również wokół potencjalnego romansu aktora z koleżanką z planu – Emmą Watson. Oboje przyznali, że rzeczywiście mieli się ku sobie… jako dzieci! Swoją słodką historią podzielili się w programie „Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu”. Aktorka wyznała, że między nimi nigdy nic się nie wydarzyło, ale rzeczywiście Tom był obiektem westchnień 11-letniej Emmy. Również Felton potwierdził, że bardzo się lubili.

Zobacz także: