Uczestniczki i uczestnicy jubileuszowej, dziesiątej już edycji „Top Model” stają przed co raz trudniejszymi zadaniami w walce o wygraną w modowym programie TVN-u. Do grona osób, które zamieszkały w domu modelek i modeli dołączył Adam Lochyński. Poznajcie bliżej uczestnika, którego w głosowaniu o srebrny bilet poparł Marcin Tyszka.

Adam Lochyński w „Top Model 10”

O Adamie zrobiło się głośno, gdy podczas castingów online został nominowany do srebrnego biletu Top Model 10". Mimo że dostał masę głosów w walce o przepustkę do bootcampa, wyprzedziła go Anna Szepańska. W programie model zbiera pozytywne opinie od jurorów. Zwrócił na siebie uwagę podczas ekstremalnej sesji w kole. Dzięki temu, że jest bardzo wysportowany, bez trudu pozował w obracającym się kole. Marcin Tyszka był bardzo zadowolony z modela, a sam bohater przyznaje, że woli fotomodeling od wybiegu ze względu na swoją atletyczną sylwetkę. Metamorfoza Adama również była emocjonująca, ponieważ ścięto mu grzywkę i zmieniono mu kolor włosów na odcień truskawkowego blondu! Modelowi jednak nie spodobała się ta przemiana i powrócił do swojej starej fryzury.

„Top Model 10”: Adam Lochyński – co wiemy o uczestniku programu?

Adam ma 20 lat i pochodzi z Wągrowca w województwie wielkopolskim. Miłością do sportu zaraził go tata. Już od wczesnych dziecięcych lat model ćwiczy na siłowni, bo jako pięciolatek chciał zobaczyć, jak wygląda prawdziwy trening. To dlatego teraz może poszczycić się ekstremalnie wyrzeźbioną sylwetką! Pasję do sportu połączył z nauką, studiuje bowiem fizjoterapię w Poznaniu. Ale to nie wszystkie pasje Adama. Mężczyzna kocha muzykę i również sam ją tworzy. Gra na gitarze klasycznej, czym zapewne skradł nie jedno serce. To prawdziwy romantyk!

„Top Model 10”: Adam Lochyński na Instagramie

Pozytywne oceny od jury, w którego skład wchodzą: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński są cenne, ale spektakularna kariera i rozpoznawalność modelek oraz modeli rozpoczyna się zazwyczaj w mediach społecznościowych. Na Instagramie Adama, gdzie publikuje swoje zdjęcia z sesji zdjęciowych, śledzi go już ponad 16 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Model wie, że jego czas nadchodzi, a program i social media są do tego przepustką. Znajdziecie go pod nazwą @adam.lochynski.