„Top Model” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2010 roku. Natomiast na przestrzeni ostatnich lat modowe show z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką oraz Dawidem Wolińskim w rolach jurorek i jurorów otworzyło wielu osobom drzwi do świata mody czy show-biznesu. Wśród zwycięzców i zwyciężczyń programu są m.in. Zuza Kołodziejczyk, Radosław Pestka, jak również Dominika Wysocka. Już niebawem poznamy kolejną laureatkę albo laureata. Kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek sezonu? Oto wszystko, co wiemy o finale „Top Model 11”

„Top Model 11” – kiedy finał?

Finał „Top Model 11” zbliża się wielkimi krokami. W ubiegłych latach ostatnie odcinki modowego show emitowano zazwyczaj pod koniec listopada. Tym razem jest nieco inaczej. 7 grudnia 2022 – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach. To właśnie tego wieczoru dowiemy się, kto wygrał, a tym samym zdobył tytuł kolejnej top modelki albo kolejnego top modela. 

„Top Model 11”: finał – kiedy i gdzie oglądać?

Program „Top Model 11” można oglądać w każdą środę o godz. 21:35 na głównym kanale TVN. Tak samo będzie w przypadku ostatniego odcinka tej edycji. Jedyna różnica jest taka, że finał jest emitowany na żywo. Do tego z udziałem widowni. 

„Top Model 11”: finał – co wiemy o ostatnim odcinku tej serii?

Twórczynie i twórcy „Top Model 11” lubią zaskakiwać widzów oraz widzki programu. Właśnie dlatego niemal do ostatniej chwili nie ujawniają, jakie atrakcje dla nich szykują. Jednak biorąc pod uwagę to, co działo się w odcinkach finałowych w poprzednich edycjach, możemy spodziewać się pokazów mody z udziałem wszystkich uczestników i uczestniczek (przypomnijmy, że wszystkie osoby, które biorą udział w tej edycji, to Adriana Hyzopska, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Filip Ferner, Borys Barchan, Karolina Kuracińska, Marcelina Zetler, Adrian Nkwamu, Krystian Embradora, Aleksandra Helis, Weronika Pawelec oraz Martyna Kaczmarek), relacji z sesji zdjęciowych z udziałem finalistów i / lub finalistek, jak również krótkich koncertów na żywo. Prawdopodobnie w roli prowadzącego (ponownie) zobaczymy Michała Piróga, natomiast jury towarzyszyć będą goście i gościnie specjalne. Jeśli dowiemy się, kto pojawi się w ostatnim odcinku „Top Model 11”, na pewno was o tym poinformujemy. Stay tuned

„Top Model 11” – kto jest w finale?

Kto jest w finale „Top Model 11”? Niestety nie znamy jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Prawdopodobnie nazwiska finalistów i / lub finalistek poznamy (dopiero) tydzień przed emisją ostatniego odcinka, czyli 30 listopada. Możemy się spodziewać, że będą to trzy osoby – jak było to zazwyczaj w poprzednich latach. Na miano wyjątkowej zasługuje w tym wypadku 8. edycja „Top Model”, w której do finału zaproszono aż cztery osoby, a mianowicie Sandrę Dorsz (która ostatecznie zajęła czwarte miejsce), Stanisława Obolewicza (trzecie miejsce), Olgę Kleczkowską (drugie miejsce) oraz Dawida Woskaniana (pierwsze miejsce). 

„Top Model 11” – nagrody. Co dostaje zwycięzca lub zwyciężczyni?

Warto również wspomnieć o nagrodach. Zwyciężczyni albo zwycięzca „Top Model 11” podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelingową, weźmie udział w sesji okładkowej do magazynu GLAMOUR, a także otrzyma czek na 100 tysięcy złotych. Jest więc o co walczyć.