Nazwiska wszystkich uczestniczek i uczestników „Top Model 11” zostały ujawnione w trzecim odcinku – po relacji z castingów oraz bootcampu. Wśród osób, które wprowadziły się do domu Top Model, a tym samym mają szansę na wygraną w modowym show, znalazł się Maciej Skiba. Ma doświadczenie w modelingu, ale mimo to niektóre zadania okazały się dla niego trudne. Średnio poradził sobie w szóstym odcinku, w którym uczestniczki oraz uczestnicy wzięli udział w kilku castingach, zadaniu modowym, a także syreniej sesji zdjęciowej pod wodą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, a także gościnie specjalne: Aleksandra Adamska i Jessica Mercedes stwierdzili, że właśnie Maciej Skiba musi opuścić program. Wtedy do akcji wkroczył Michał Piróg. Skorzystał z prawa, jakie otrzymał od twórczyń oraz twórców „Top Model 11” i dał mu drugą szansę. To dobra okazja do tego, by dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Sprawdźcie, kim jest ten kandydat na kolejnego polskiego top modela. 

Maciej Skiba w „Top Model 11”

Podczas castingu (w drugim odcinku „Top Model 11”) Marcin Tyszka zorganizował mini sesję zdjęciową z Maciejem Skibą w roli głównej. Towarzyszyła mu Dominika Wysocka, czyli zwyciężczyni poprzedniej edycji modowego show, która – jak się okazało – uczyła się w tej samej szkole, co on. Zdjęcia wyszły świetnie. Dlatego Maciej Skiba został zaproszony do kolejnego etapu. Na bootcampie, który składał się z trzech zadań – nauki chodzenia, sesji zdjęciowej oraz autoprezentacji – też dobrze sobie poradził. Dzięki temu dostał się do właściwej części programu. 

W kolejnych odcinkach (przypomnijmy, że ich emisję zaplanowano na środę na godz. 21:35 w telewizji – na kanale TVN i że są dostępne w serwisie streamingowym Player) Maciej Skiba, a także pozostali uczestnicy i uczestniczki programu udowadniali, że mają szansę na karierę w modelingu i / lub show-biznesie. W tym roku o nagrodę główną, czyli kontrakt z prestiżową agencją modelingową, sesję okładkową w magazynie GLAMOUR oraz 100 tysięcy złotych walczą (lub walczyli, bo - przypomnijmy - co tydzień z programu odpada jedna osoba) Aleksandra Helis, której jurorki oraz jurorzy przyznali w tym roku złoty bilet, Filip Ferner, Klaudia Nieścior, Krystian Embradora, Weronika Pawelec, Marcelina Zetler, Borys Barchan, Karolina Kuracińska, Natalia Woś, Martyna Kaczmarek, Adrian Nkwamu, Adriana Hyzopska oraz Michalina Wojciechowska

„Top Model 11”: Maciej Skiba – kim jest?

Ale skupmy się jednak na Macieju Skibie. Kim jest? Co o nim wiemy? Spieszymy z odpowiedzią. Uczestnik „Top Model 11” pochodzi z Koszalina, natomiast od pewnego czasu mieszka w Warszawie. Przeprowadził się, by spełniać swoje marzenia związane z modelingiem. Ma 196 cm wzrostu i 21 lat. Jest najmłodszy z czwórki rodzeństwa (warto dodać, że dwóch starszych braci przyjechało z nim na casting do programu). Rodzina jest dla niego bardzo ważna. Czuje od nich ogromne wsparcie. 

„Top Model 11”: Maciej Skiba – modeling

Co ciekawe, Maciej Skiba zdobył już pewne doświadczenie w modelingu. Ma na swoim koncie nawet kontrakt we Włoszech, podczas którego pracował jako model. Poza tym na jego profilu na Instagramie można znaleźć zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych. 

„Top Model 11”: Maciej Skiba – Instagram

Jak wspomnieliśmy, Maciej Skiba jest aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje nowe zdjęcia oraz Reelsy. Możecie znaleźć go na Instagramie pod nickiem @maciejskibaa

Więcej zdjęć Macieja Skiby z „Top Model 11” możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także: