„Top Model 11” powoli dobiega końca. 30 listopada wyemitowano kolejny – 13. już odcinek tej edycji modowego show, w którym zobaczyliśmy, co działo się podczas Fashion Weeku w RPA. Co więcej, dowiedzieliśmy się, kto dostał się do wielkiego finału i ma szansę na nagrodę główną, czyli – przypomnijmy – kontrakt z prestiżową agencją modelingową, czek na 100 tysięcy złotych i sesję okładkową w magazynie GLAMOUR. Podobnie jak w zdecydowanej większości sezonów, do ostatniego etapu dostały się trzy osoby. Sprawdźcie, o kogo chodzi.

„Top Model 11”: półfinał 

Poprzedni odcinek okazał się niezwykle emocjonujący. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji „Top Model” Joanna Krupa przywróciła kogoś do programu. Dała szansę Michalinie Wojciechowskiej, która należy do grona jej faworytek i faworytów w tym sezonie. W związku z decyzją przewodniczącej jury w półfinale zobaczyliśmy (aż) sześć osób, a mianowicie Klaudię Nieścior, Borysa Barchana, Macieja Skibę, Adrianę Hyzopską, Natalię Woś oraz wspomnianą już uczestniczkę. Podczas pokazów na Fashion Weeku w RPA, jak również innych zadań dali z siebie wszystko, by udowodnić jurorkom i jurorom, że zasługują na miejsce w finałowej trójce. 

„Top Model 11”: pokazy na Fashion Weeku w RPA

Na początku 13. odcinka „Top Model 11” wróciliśmy do Johannesburga, by sprawdzić, jak uczestniczki oraz uczestnicy poradzili sobie podczas South Africa Fashion Week. Nie obyło się bez przygód. Na backstage’u panował chaos, poza tym momentami brakowało prądu (m.in. podczas jedynego pokazu, w którym szła Michalina Wojciechowska). Co więcej, jeden z projektantów zrezygnował w ostatniej chwili ze współpracy z Klaudią Nieścior. Na swój pokaz zaprosił natomiast Macieja Skibę. Finalnie wszystko się jednak udało, a osoby, które biorą udział w tej edycji modowego show, były z siebie bardzo zadowolone. 

„Top Model 11”: sesja zdjęciowa na safari

Z wybiegu przenieśliśmy się na safari, gdzie odbyła się ostatnia sesja panelowa w tym sezonie. Uczestniczki oraz uczestnicy mogli jeszcze raz zaprezentować umiejętności, które zdobyli w programie, przed Marcinem Tyszką, a tym samym pokazać, kto zasługuje na miejsce w finale. Jeden z najpopularniejszych fotografów w Polsce i juror „Top Model” był pod ogromnym wrażeniem ich zachowania na planie. A zdjęcia w stylizacjach ze zwierzęcymi printami w rolach głównych wyszły naprawdę pięknie. 

„Top Model 11”: kto jest w finale?

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment, w którym dowiedzieliśmy się, kto odpada, a kto przechodzi dalej, czyli do wielkiego finału. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska (warto wspomnieć, że uznana reżyserka pokazów mody połączyła się zdalnie z Warszawy), Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie osoby wykonały niesamowite postępy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Po namyśle postanowili, że do finału przechodzą trzy dziewczyny – Michalina Wojciechowska, Klaudia Nieścior i Natalia Woś

O tym, kto wygra w „Top Model 11”, zdecydują nie tylko jurorzy i jurorki, ale również widzowie i widzki. Już teraz można oddawać głosy na ulubioną uczestniczkę. 

Finalistki „Top Model 11” i numery, które przypisano im w głosowaniu SMS-owym 

  1. Klaudia Nieścior
  2. Michalina Wojciechowska
  3. Natalia Woś

„Top Model 11” finał

Zwyciężczynię „Top Model 11” poznamy już za tydzień, czyli 7 grudnia 2022 roku. Finał to jedyny w całym sezonie odcinek, który jest emitowany na żywo. Prawdopodobnie twórczynie i twórcy modowego show zadbają o atrakcje dla widzek i widzów – tych w studio, jak również przed telewizorami. Możemy spodziewać się pokazów mody z udziałem wszystkich uczestniczek oraz uczestników tego sezonu, a także krótkich koncertów cool artystów czy artystek na żywo. Stay tuned. 

Zobacz także: