Jakiś czas temu analizowaliśmy, jak ubierać się zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. W gwiazdach jest zapisany styl każdego z nas, który jest skrojony na miarę potrzeb charakteru wynikającego z daty urodzenia. Astrologicznie można dopasować nie tylko ogólne zasady, którymi podczas kompletowania garderoby będą kierowały się osoby reprezentujące różne znaki zodiaku. Okazuje się, że studiując dokładnie typowe cechy, które są im przypisane, możemy także wskazać konkretne detale, które idealnie sprawdzą się w ich stylizacjach. Do tej pory udało nam się już wytypować chociażby buty dla każdego znaku zodiaku. Na tym jednak nie koniec. Tym razem bierzemy pod lupę inny dodatek. Dzisiejszym tematem jest torebka a znak zodiaku.

Torebka a znak zodiaku – Baran

Osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia są spod znaku Barana. Oznacza to, że na tle innych wyróżnia ich silna wola i ambicja. Czy można to odnieść w konkretny sposób do tematu mody? Oczywiście ich ambicje i silna wola, która utwierdza ich w przekonaniu, że powinni sięgać po to, co chcą, sprawiają, że nie są to fashion victims. Zamiast ślepo podążać za trendami i sugerować się wskazówkami, które podczas tygodni mody lansują projektanci, Baran woli samodzielnie kreować trendy. Jeżeli na topie są shopperki, to osoba spod tego znaku zodiaku sięgnie po bagietki. Kiedy zaś nastanie ich czas, to znów wybierze coś innego, żeby wyprzedzać i kreować trendy, a nie je powielać. Z tego powodu ich modowa odwaga sprawia, że często sięgają po nietypowe ozdoby – frędzle, kryształki, naszywki i inne detale, które sprawiają, że ich stylizacje są niezwykłe i inspirujące.

Torebka a znak zodiaku – Byk

Osoby spod znaku Byka świętują urodziny między 20 kwietnia a 20 maja. Te daty są nie bez znaczenia w kontekście ich modowych wyborów. Byki mocno stąpają po ziemi i konsekwentnie zmierzają do celu, który sobie obrały. Ich ogromne przywiązanie do planety i mocne zakorzenienie w niej sprawia, że lubią być blisko natury i dobrze czują się na jej łonie.

Moda ekologiczna to nie jedyny aspekty związany z wyborem konkretnych elementów garderoby, który przyświeca Bykom podczas zakupów. Istotna jest dla nich również sama kolorystyka, która musi być naturalna lub wzory zaczerpnięte z przyrody. Z tego powodu torebka w zwierzęce wzory będzie idealnym wyborem. Oczywiście tylko pod warunkiem, że będzie wolna od okrucieństwa. Byka może zadowolić model w panterkę, skórę węża, tygrysa, zebrę lub krowie łaty. Wszystko zależy od jego indywidualnych upodobań.

Torebka a znak zodiaku – Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku, który jest przypisany osobom urodzonym między 21 maja a 20 czerwca. Pomimo że ich charakterowi często przypisuje się impulsywność i wybuchowość, to jednak w kontekście mody warto spojrzeć na nich pod zupełnie innym kątem. Zodiakalne Bliźnięta są ekstrawertykami. Po prostu uwielbiają towarzystwo innych i czują się pośród ludzi jak ryba w wodzie. Być może właśnie z tego powodu, że chcą dobrze prezentować się pośród innych, wypracowały w sobie tę zdolność. Z założenia Bliźniętom po prostu nie można odmówić stylu. Świetnie potrafią wyczuć złoty środek pomiędzy krzykliwością a funkcjonalnością. Z tego powodu Bliźnięta często wybierają mocny dodatek, który sprawia, że stylizacji nic więcej nie potrzeba. Jednym z nich może być stylowa torebka. Idealnie w tej roli sprawdzi się model z marszczeniami. Te mogą zdobić całą torebkę lub tylko jej rączkę.

Torebka a znak zodiaku – Rak

Rak to znak zodiaku, który jest pod ogromnym wpływem swojej daty urodzenia. Osoby, które przyszły na świat między 22 czerwca a 23 lipca, są prawdziwymi romantykami. Jest to mocno widoczne w ich podejściu do życia i wybory zakupowe nie stanowią tu wyjątku. Bajkowe życie prawdziwej księżniczki to tylko jedna z wizji, do której mogą uciekać przedstawicielki tego znaku zodiaku, kiedy akurat bujają w obłokach. To ich zamiłowanie do rozmyślań o koronie wysadzanej drogocennymi kamieniami może zostać przełożone także na torebkę. Jej współczesna wersja to po prostu model ze znanym logo. Nie musi być od razu Chanel albo Gucci.

Torebka a znak zodiaku – Lew

Lew obchodzi urodziny między 23 lipca a 22 sierpnia. Ten znak zodiaku jest wyjątkowy i na tle pozostałych wyróżnia się niezwykle radosnym podejściem do życia. Lew po prostu umie doceniać nawet drobnostki. Dzięki temu, że radość dają mu nawet małe rzeczy, jego optymizm potrafi być wręcz zaraźliwy i przenosić się na osoby, które nie miały tyle szczęścia w momencie urodzenia. Entuzjazm Lwa bije także z jego stylizacji. Z tego powodu nie ogranicza się w doborze kolorów. Color blocking lub dopaminę dressing to jego żywioł. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, żeby w stylizacji Lwa pojawiała się barwna torebka. Z jednej strony może postawić na neony lub intensywne barwy, a z drugiej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrał pastele.

Zobacz także:

Torebka a znak zodiaku – Panna

Panna to znak zodiaku przypisany osobom, które urodziły się między 23 sierpnia a 22 września. Ten zakres dat pozwala nie tylko sądzić, że są one inteligentne, racjonalne oraz uważne. Jedną z charakterystycznych cech Panny jest jej przesadne skupienie na detalach. Być może w niektórych sytuacjach może się ono okazać uciążliwe, ale w kwestii mody nigdy nie można powiedzieć, że to wada. Właśnie temu Panny zawdzięczają swoje zachwycające stylizacje. Nawet jeżeli osoba spod tego znaku zodiaku wybierze same basici, to i tak z pewnością w jej zestawie znajdzie się miejsce na jakiś smaczek, który wskaże, że nie ma w tam mowy o przypadkach. Jednym z nich może być torebka, która pokaże, że Panna zna się na modzie na przykład model XS.

Torebka a znak zodiaku – Waga

Osoby, które urodziły się między 23 września a 22 października, są spod znaku Wagi. Główną cechą, które wyróżnia je na tle innych, jest niezwykła harmonia. Jest to widoczne nie tylko w poukładanym życiu Wagi. Wyjątku nie stanowią także stylizacje. Waga jak żaden inny znak zodiaku potrafi kompletować zachwycające outfity.

Dobór konkretnych modeli do siebie oraz umiejętne dopasowanie konkretnych fasonów do figury to umiejętności, które osoby spod tego znaku zodiaku mają w małym palcu. Waga wie, że często nie potrzeba wiele, żeby zrobić wrażenie. Nawet minimalistyczna bagietka jest w stanie zachwycać, kiedy stworzy się z nią ciekawą stylizację.

Torebka a znak zodiaku – Skorpion

Skorpion to osoba, która obchodzi urodzimy pomiędzy 23 października a 22 listopada. Ten znak zodiaku określają bardzo konkretne cechy – siła i odwaga. Skropiony lubią działać i być aktywne. Charakterystyczne jest dla nich to, że przez życie idą incognito. Wszystko z tego powodu, że w głębi duszy są skryte i tajemnicze. Może to zatem oznaczać, że Skorpion będzie musiał nagle zmienić swoje plany, bo akurat towarzystwo zacznie go przytłaczać. Z tego powodu osoby spod tego znaku zodiaku preferują raczej większe torebki, które pomieszczą nie tylko najpotrzebniejsze drobiazgi, ale też chociażby okulary przeciwsłoneczne, które w razie potrzeby pozwolą im zachować anonimowość. Idealnym wyborem może okazać się zatem worek.

Torebka a znak zodiaku – Strzelec

Zodiakalny Strzelec to osoba, która urodziła się między 22 listopada a 21 grudnia. Te daty mają ogromny wpływ na ich podejście do życia. Strzelec wyróżnia się przede wszystkim ogromną pasją. Ta nie musi oznaczać nic konkretnego. Po prostu osoby spod tego znaku zodiaku mają ciągłą potrzebę rozwijania nowych zainteresowań, a co za tym idzie samych siebie. W dążeniu do celu nie boją się stawać przed nieznanym i odkrywać nowości. Widać to także w ich podejściu do mody, którą najzwyczajniej lubią się dobrze bawić. Niewykluczone jest jednak praktyczne podejście. Strzelce są zawsze w gotowości, żeby wyjść naprzeciw przygodzie. Z tego powodu przyda im się pojemna shopperka, w którą będą mogły spakować wszystkie potrzebne rzeczy.

Torebka a znak zodiaku – Koziorożec

Osoby spod znak Koziorożca przyszły na świat między 22 grudnia a 19 stycznia. To w jaki sposób podchodzą do życia można opisać za sprawą jednego słowa. Konserwatyzm to najlepsze podsumowanie ich wyborów. Jest to mocno widoczne także w ich podejściu do robienia zakupów i tworzenia stylizacji. Koziorożce lubią rzeczy, które są w stanie przetrwać próbę czasu. Z tego powodu w ich szafach nie brakuje klasyków. Ponadczasowe rozwiązania dotyczą także dodatków. Torebka dla każdego znaku zodiaku oznacza coś innego. Dla Koziorożca jest praktycznym i uniwersalnym dodatkiem, który ma mu służyć latami. Zamiast hitów sezonu sprawdzi się zatem pikowana torebka, którą wylansowała Coco Chanel. Ten model pasuje do wszystkiego i w ogóle się nie starzeje.

Torebka a znak zodiaku – Wodnik

Wodnikami są osoby urodzone między 20 stycznia a 18 lutego. Trzeba przyznać, że z astrologicznego punktu widzenia to prawdziwi szczęściarze. Wodnik może pochwalić się bardzo twórczym podejściem do świata i życia. Swój talent potrafi wykorzystywać na wielu polach i moda nie stanowi tu wyjątku. Z tego powodu nie musi śledzić trendów i powielać hitów z pokazów mody. Zamiast tego może samodzielnie kreować przeboje.

Jego oryginalny styl nie pozwala mu na klasykę, która choć godna uwagi, to jest dla niego odrobinę zbyt nudna i przewidywalna. To oznacza, że idealna torebka dla Wodnika może zostać zastąpiona przez nerkę lub przynajmniej stylizowany na nią model. Taki dodatek pozwoli osobie spod tego znaku zodiaku się kreatywnie wyżyć. Nerkę można nosić na 8 sposobów, więc nigdy nie będzie nudy.

Torebka a znak zodiaku – Ryby

Ryby urodziły się pomiędzy 19 lutego a 20 marca. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią płynąć z prądem. W kwestii mody oznacza to, że nie muszą szukać oryginalnych rozwiązań. Dużo większą radość dają im sezonowe hity, które chętnie kupują i noszą w swoich stylizacjach. Listę najmodniejszych torebek mają za każdym razem w małym palcu. Kwestią pozostaje jedynie, na który model lub modele się zdecydują. Torebka z łańcuchem może być zatem tylko jednym z rozwiązań, które mogą wziąć pod uwagę.

Ryby – znak zodiaku. Charakterystyka, mocne i słabe strony oraz horoskop opisowy dla osoby spod znaku ryby

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.