Jakie fryzury należą do grona najmodniejszych w sezonie jesień-zima 2019/2020? Odpowiedzi na to pytanie poszukałyśmy na czerwonym dywanie. Dlaczego? Pamiętajcie, że o wizerunek światowej sławy gwiazd dbają najlepsi specjaliści. Oczywiście, nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Ale mimo to chętnie inspirujemy się stylem popularnych aktorek, wokalistek, a także modelek i was również do tego namawiamy! Sprawdźcie poniżej, jak Sophie Turner, Selena Gomez, Margot Robbie i inne gwiazdy stylizują swoje włosy.

Trendy 2019: modne fryzury na jesień w stylu Sophie Turner, Seleny Gomez, Margot Robbie i innych gwiazd

W czołówce światowych trendów jest (po prostu) naturalność. Doskonale wiedzą o tym styliści fryzur popularnych gwiazd, którzy proponują swoim „podopiecznym” naturalne fale, czy niekoniecznie idealne upięcia. Totalną królową naturalnych looków jest dla nas Sophie Turner. Gwiazda serialu Gra o Tron pozuje zazwyczaj z subtelnie wystylizowanymi – rozpuszczonymi włosami. Z kolei za „najmodniejsze upięcia” sezonu jesień-zima 2019/2020 uchodzą (dawno niewidziane) warkoczyki oraz eleganckie koki. Dowody? Najnowsze zdjęcia z czerwonego dywanu Margot Robbie, Seleny Gomez i Elle Fanning.

Trendy 2019: modne fryzury z grzywką w stylu gwiazd

Grzywka bywa problematyczna. Poza tym (powiedzmy sobie szczerze) nie pasuje każdemu. W sezonie jesień-zima 2019/2020 ma jednak wielu zwolenników! I właśnie dlatego zasługuje na osobny akapit. Wśród fanek grzywki znalazła się Miley Cyrus. Natomiast Taylor Swift, Dakota Johnson i Heidi Klum są jej wierne od lat. Sprawdźcie, jaka grzywka pasuje do waszego kształtu twarzy, a następnie umówcie się do fryzjera!

Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony). Czekają tam na was zdjęcia popularnych aktorek, piosenkarek, modelek i celebrytek, które lansują najmodniejsze fryzury sezonu jesień-zima 2019/2020. Gwarantujemy, że wybierzecie z naszego zestawienia coś odpowiedniego dla siebie!

Trendy jesień 2019: Chcesz obciąć włosy? Oto 15 inspiracji na modne krótkie fryzury, które pokochały gwiazdy! >>>