2019 rok zaskakuje nas trendami w koloryzacji włosów. Niedawno pisaliśmy o kilku najsilniejszych tendencjach, które są hołdem w stronę naturalności. Baleyage powrócił w nowej, nowoczesnej i mniej inwazyjnej odsłonie Negative Space. Bazuje na naturalnym kolorze i polega na aplikacji jaśniejszych pasemek bliżej twarzy, co powoduje optyczne zwiększenie objętości włosów. Dzięki temu kolor wystarczy poprawiać co 4 do nawet 6 miesięcy! Innym trendem jest Smoked Marshmallow, czyli odcień przypieczonej słodkiej pianki. To mieszanka 3 różnych odcieni brązu i bardzo jasnego blondu oraz tonera z chłodnym pigmentem. Ale wśród trendów we fryzurach 2019 nie zabrakło również bardziej odważnych propozycji. Niedawno pisaliśmy o odcieniu Living Coral, który zastąpi w tym sezonie pastelowy róż. To odcień koralowego różu, inspirowany kolorem Pantone 2019. Innym, idealnym na zimę farbowaniem jest Winter Berry, czyli niebiesko-fioletowe refleksy, które pięknie wyglądają na ciemnych włosach.

Nadchodząca wiosna do dobry pretekst do zmiany fryzury. Na horyzoncie pojawił się nowy trend w koloryzacji, inspirowany odcieniem kawy parzonej na zimno, czyli Cold Brew, dedykowany wszystkim brunetkom. Czym dokładnie charakteryzuje się mahoniowy kolor, który podbija Instagram? Wyjaśniamy poniżej!

Trendy fryzury 2019: Cold Brew Hair to modna koloryzacja dla brunetek

Tym razem bierzemy pod lupę najnowszy trend w koloryzacji, Cold Brew Hair, za którym stoi nowojorska fryzjerka Kimberly Bonondona. To idealny odcień dla kobiet, które są fankami rudości, ale nie chcą farbować wszystkich włosów na ten odcień. To również dobra alternatywa dla tych osób, które chcą ocieplić swój naturalny brązowy kolor. Refleksy Cold Brew odświeżą Waszą fryzurę, ale jednocześnie nie będą bardzo inwazyjnym farbowaniem. To Wy decydujecie, na jakiej długości chcecie mieć pasemka. Zainspirujcie się fryzurami z Instagrama – najpiękniejsze looki znajdziecie w naszej galerii powyżej.

Krótkie fryzury 2019 [TRENDY]: najmodniejsze cięcia w tym sezonie >>>