Nowy rok inspiruje do zmian. To właśnie wtedy decydujemy się na rozpoczęcie ćwiczeń, zmianę nawyków żywieniowych, naukę nowego języka obcego. Przychodzi również taki moment, gdy chcemy mieć nową fryzurę. Trendy w koloryzacji na 2019 rok pojawiają w błyskawicznych tempie: pisaliśmy już o Smoked Marshmallow, czyli odcień przypieczonej słodkiej pianki, który jest mieszanką 3 tonów i rozjaśnia włosy, zwiększając ich objętość. Nie wymaga jednak comiesięcznych wizyt u fryzjera, ponieważ odrosty nie są widoczne. Kolejną silną tendencją jest Negative Space, stworzony na bazie słynnego niegdyś baleyage’u, ale w ulepszonej formie, czyli aplikacji kilku jasnych pasemek bliżej twarzy. Ta technika również nie niszczy struktury i pozwala cieszyć się rozjaśnionymi włosami nawet do kilku miesięcy. Na horyzoncie pojawił się jednak całkiem nowy trend we fryzurach 2019, dedykowany brunetkom.

Winter Berry: na czym polega najmocniejszy trend we fryzurach 2019 dla brunetek?

Jesteście brunetkami i marzy Wam się poeksperymentowanie z włosami i ich kolorem, ale pasemka w kolorze blond Was nie przekonują? W takim razie zainteresuje Was nowy trend we fryzurach na zimę 2019. Nie musicie czekać do sezonu letnich festiwali, ale zrobić sobie kolorowe pasemka. Winter Berry, czyli w tłumaczeniu z ang. zimowa jagoda, to odcień stworzony przez stylistkę Sydney z s Style-Lush Salon, który jest mieszanką ciemnoniebieskich i fioletowych tonów, będącego nowoczesną i bardziej stonowaną odmianą trendu tęczowych fryzur. Najlepsze jest to, że nie wymaga rozjaśniania, a więc nie zniszczy struktury włosów. Jest bardzo subtelny i wbrew pozorom neutralny, ponieważ nie rzuca się w oczy. Poza tym to Wy decydujecie, jak dużo fioletowych pasemek chcecie i na jakiej długości.

Najmodniejsze kolory włosów na 2019 rok >>>

Trendy fryzury 2019: dla kogo jest kolor Winter Berry?

Jeśli podoba Wam się kolor Winter Berry i macie brązowe lub czarne włosy to dobry pomysł, aby odświeżyć nieco swoją fryzurę. Według założycielki salonu TruHair, Chelsea Scott, kolor zimowej jagody nadaje się dla osób o chłodnych odcieniach skóry. Nie znaczy to oczywiście, że nie można znaleźć odpowiedniej kolorystycznej mieszanki dla każdego koloru - Winter Berry jest elastycznym odcieniem, który można dopasować, łącząc niebieski i fiolet w różnych proporcjach. Fryzjerka wyznała, że będzie także pasował do osób z oliwkową cerą. W galerii znajdziecie zdjęcia włosów w kolorze Winter Berry. Jak Wam się podoba ten trend we fryzurach 2019?