Jakiś czas temu pisaliśmy, jak prezentuje się ulubiona biżuteria Włoszek. Okazało się wtedy, że fashionistki z tego kraju to tak zwane sroki, które mają ogromną słabość do błyskotek. W tym temacie stawiają na maksymalizm. Lubią, kiedy biżuterii jest dużo, w niemałym rozmiarze i z dobrze widocznymi ozdobami. Jeżeli macie podobny gust, to w ich szkatułkach z biżuterią znajdziecie mnóstwo inspiracji. Szczegółowo przyjrzeliśmy się już kilku modelom. Na pierwszy ogień poszły ulubione kolczyki Włoszek. Na tym nie poprzestaliśmy. Kolejne na liście były ulubione naszyjniki Włoszek. Temat biżuterii, która najczęściej pojawia się w ich stylizacjach jednak wciąż nie został wyczerpany. Z tego powodu bierzemy pod lupę ulubione pierścionki Włoszek. I jak się teraz tak nad tym zastanawiamy, to ona wcale nie jest potrzebna, żeby je dostrzec. Spoglądając na palce Włoszek nie da się przeoczyć zdobiących je modeli.

Ulubione pierścionki Włoszek – Pierścionek z kryształkami

Styl to bardzo indywidualna kwestia. Przyjęło się jednak uogólniać pewne powtarzalne tendencje. W ten sposób Skandynawki to minimalistki, Francuzki to posiadaczki nonszalanckiego podejścia do mody, a Włoszki to maksymalistki, które mają słabość do przepychu. W ich barwnych i wyrazistych stylizacjach ważną rolę odgrywa biżuteria, której po prostu nie da się przeoczyć. Wśród pewniaków można wymienić między innymi pierścionki z kryształkami. Mieniące się szkiełka, która pięknie odbijają światło, to jedna z ozdób, której po prostu nie może zabraknąć w ich szkatułkach z biżuterią. Na szczęście po pierścionki, które wpisują się w ich styl, wcale nie trzeba jechać do Włoch. Polskie marki także oferują wiele modeli z kryształkami, cyrkoniami lub nawet diamentami.

 

 

Ulubione pierścionki Włoszek – Pierścionek z dużym kamieniem

Pierścionek z dużym kamieniem to biżuteria, którą wyjątkowo często możemy zobaczyć na palcach włoszek. Nie chodzi tu tylko o zaręczynowe pierścionki z imponującymi diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. W grę wchodzi dowolna interpretacja tego trendu. Dzięki temu, że liczy się tu tylko rozmiar, każdy ma do dyspozycji niemal nieograniczone możliwości. Zmieniać się mogą kształty i kolory. Z jednej strony może to zatem być pierścionek w czerwonym kamieniem w kształcie serca, niebieskim wpisanym w trójkąt lub jakimkolwiek innym, który akurat najbardziej przypadł do gustu noszącej go osobie. W salonach jubilerskich na szczęście nie brakuje propozycji, które pozwolą każdemu znaleźć swój ideał. Inspiracji zawsze można szukać na palcach Włoszek.

 

 

Zobacz także:

Ulubione pierścionki Włoszek – Pierścionek XXL

Pierścionek XXL to jedna z tych ozdób, których nie może zabraknąć w szkatułce z biżuterią Włoszki. Okazałe modele po prostu idealnie wpisują się w ich zamiłowanie do wyrazistych akcesoriów, więc w każdym sezonie świetnie dopełniają ich charakterystyczne stylizacje. Na pierścionkach z dużymi kamieniami, o których już wspominaliśmy w tym zestawieniu, wcale nie koniec, choć i one pasują do tego typu pierścionków. W grę wchodzą jednak jeszcze inne, którym bliżej do sygnetów. Takie pierścienie zawsze zwracają uwagę i są w stanie podrasować każdy zestaw. Pozostaje tylko znalezienie takiego, który będzie pasował do rzeczy, które już mamy w szafie. Dzięki temu nigdy nie będzie wątpliwości, że to świetny dodatek, z którym lepiej nie rozstawać.

 

 

Ulubione pierścionki Włoszek – Dużo pierścionków noszonych jednocześnie

Maksymalizm w podejściu do biżuterii może się objawiać nie tylko za sprawą okazałych modeli pierścionków. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nie ograniczać się do jednego modelu. W grę może wchodzić kilka pierścionków noszonych jeden obok drugiego. Do wyboru jest założenie ich na sąsiadujące palce lub nawet jeden obok drugiego na tym samym. Pozostaje tylko kwestia znalezienia jakiegoś wspólnego motywu, który będzie je ze sobą łączył. Może to być kolor (Włoszki najchętniej wybierają złotą biżuterię), podobny fason lub konkretny rodzaj ozdób, np. wspomniane już kryształki albo kamienie. Możliwości jest tak dużo, że nawet inspirując się konkretnie pomysłami Włoszek i tak wciąż mamy spore pole do popisu.

 

 

Ulubione pierścionki Włoszek – Obrączki

Obrączka wydaje się biżuterią ze szkatułki minimalistki. Oglądając jednak stylizacje Włoszek z całą pewnością można zmienić zdanie. Okazuje się bowiem, że na tych gładkich i delikatnych wcale możliwości się nie kończą. Obrączki mogą być połączeniem kilku obręczy w jedną całość lub posiadać przeróżne ozdoby. Właśnie to sprawia, że wpisują się także w biżuteryjny gust maksymalistek. Dodatkowo ten trend idealnie można połączyć z zamiłowaniem do noszenia kilku pierścionków jednocześnie. Jeżeli damy ponieść się fantazji, to nawet te dość proste i subtelne obrączki nabiorą charakteru, który tak cenią sobie Włoszki. Poniżej prezentujemy kilka modeli, które świetnie sprawdzą się nie tylko solo, ale również w zestawieniu z innymi.