Niedawno fanki i fani Victorii Beckham zaniepokoili się jednym, małym, ale dość istotnym szczegółem. Na jednym z filmików, które projektantka opublikowała na swoim Instagramie obserwatorki i obserwatorzy dopatrzyli się, że tatuaż „DB”, zadedykowany jej mężowi – Davidowi Beckhamowi, jest wyblakły. Został po nim tylko kontur. Od razu zaczęły się spekulacje dotyczące kryzysu w jednym z bardziej trwałych małżeństw show-biznesu. Victoria zaprzeczyła im i zapewniła, że między nią a byłym reprezentantem Anglii w piłce nożnej wszystko jest w porząku. Teraz jednak wyznała, jaki był powód usunięcia tatuażu z inicjałami Davida. Zobaczcie, co powiedziała.

Victoria Beckham mówi, dlaczego usunęła tatuaż z inicjałami Davida Beckhama

Jak się okazało, projektantka jest w trakcie usuwania paru tatuaży ze swojego ciała. Ten zadedykowany jej mężowi nie jest więc jedynym, który usuwa. Victoria powiedziała, że już się jej nie podobają. Chodzi o względy estetyczne.

Po prostu już nie wyglądają tak ładnie – powiedziała w programie Hodzie Kotb Victoria. – Nie ma to żadnego ukrytego znaczenia czy drugiego dna. Media zaczęły od razu spekulować. Czy zostawiam swojego męża? Nie! Po prostu znudził mi się ten tatuaż. Tylko tyle – dodała.

Była Spicetka wyjaśniła również, że nie jest przeciwniczką tatuaży i pochwaliła te, które na swoim ciele mają jej mąż i dzieci. Jednak niektóre z jej własnych, które zrobiła sobie dawno temu, zaczęły krwaić i przybierać niebieski kolor, dlatego usunięcie ich było konieczne.

Victoria Beckham o małżeństwie swojego syna Brooklyna z Nicolą Peltz

Gospodyni programu postanowiła skorzystać z okazji i spytać też o małżeństwo jej najstarszego syna – Brooklyna Beckhama, który pół roku temu ożenił się z Nicolą Peltz. Victoria nadal pozostaje w rzekomym konflikcie ze swoją synową.

Na pytanie, jakich lekcji z małżeństwa udzieliła Brooklynowi, 48-latka odpowiedziała tak: Myślę, że nigdy nie możesz w tym temacie zaoferować rady. Dzieci muszą same sobie z tym poradzić, uczyć się na własnych błędach. Ale wiesz, musisz być obok, służyć wsparciem. I my jesteśmy bardzo blisko – zapewniła. Nie wspomniała jednak o Nicoli.

Na początku października na Instagramie Victorii pojawiło się jej pierwsze od dawna wspólne zdjęcie z Nicolą Peltz. Podpisała je: Kocham was wszystkich bardzo. Wygląda więc na to, że paniom udało się uniknąć bądź zażegnać jakikolwiek problem, o którym pisały media. Każda z nich, kiedy już zdecydowała się odnieść do plotek na ten temat, mówiła, że między nimi wszystko jest w porządku. 

Zobacz także: