Planety będą w tym roku układały się na twoją korzyść. Oraz twojego życia miłosnego. To najlepsze dni na znalezienie partnera lub partnerki w 2024 roku. Jeśli jednym z twoich celów na ten rok jest zakochanie się, według astrologii to właśnie te kilka dni będą na to najlepszą okazją. Zobacz, co mówi nasz horoskop miłosny 2024.

Horoskop miłosny 2024: najlepsze dni na znalezienie miłości

Zgodnie z astrologicznymi przewidywaniami ekspertów, zestawiłyśmy dla ciebie najważniejsze daty, jeśli zależy ci w tym roku na miłości. Wykonaj miłosne rytuały, wyjdź na zewnątrz lub przełam się i porozmawiaj z twoim crushem.

28 stycznia

Dla tych, którzy chcieliby poznać nową osobę czy zrobić krok w stronę relacji - to właśnie ta data sprzyjała nawiązywaniu kontaktów. Zarówno z nowymi osobami, jak i z tymi, których już znasz. Wenus w Koziorożcu zachęci do nawiązywania stabilnych relacji. Być może właśnie wczoraj zmieniło się coś w twoim życiu związkowym…

3 kwietnia

Jeśli szukasz partnera/partnerki, już teraz radzimy zacząć planować wyjście (i super stylizację) na ten dzień. Wtedy nastąpi koniunkcja Wenus (planeta miłości) z Neptunem w Rybach. Spowoduje to bardzo wysoką wibrację wśród wszystkich znaków zodiaku.

Dodatkowo, Neptun to planeta reprezentująca empatię i najgłębsze pragnienia, a 3 kwietnia będzie w Rybach. To znacznie ułatwi komunikację. Magii doda właśnie znak Ryb (reprezentujący wrażliwość), który sprawi, że pasja i uczucia wyjdą na zewnątrz. Sprzyja to rozpoczęciu nowych relacji.

23 maja

Według astrologii to kolejny świetny dzień na znalezienie partnera. Wykorzystaj fakt, że Wenus dołącza do Jowisza w Byku i wykonaj odpowiednie rytuały, aby przyciągnąć miłość swojego życia.

4 czerwca

Tego dnia Słońce i Wenus spotykają się w Bliźniętach, dając nam pewność, że łatwiej będzie nam komunikować nasze potrzeby emocjonalne. Szczera rozmowa od serca będzie tego dnia idealna. Dzięki temu odniesiesz sukces we wszystkim, czego pragniesz w związku.

Zobacz także:

17 czerwca

Merkury i Wenus zbiegną się w Raku, co będzie idealnym momentem do ponownego przemyślenia tego, czego szukasz w związku. Skorzystaj z energii tych dwóch planet, aby zrobić kolejny krok. Jeśli jesteś singielką, zaproś na randkę osobę, która ci się podoba. Jeśli masz już kogoś, to czas, aby pójść do przodu. W tym dniu każda miłosna sprawa powinna pójść po twojej myśli.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.mx