Międzynarodowa kariera Weroniki Rosati nie zwalnia tempa. Aktorka właśnie zaczęła pracę na planie nowej produkcji, w której gra główną rolę! Szczegóły na temat projektu ze swoim udziałem zdradziła na instagramowym koncie. Jest to włosko-szkocka koprodukcja, a dokładnie thriller psychologiczny It’s not over w reżyserii Alessandro Riccardi, a w obsadzie znaleźli się również m.in. Gianni Capaldi (Among the Shadows) oraz Christopher Lambert (Mortal Combat). Zdjęciem z tym drugim słynnym aktorem Weronika podzieliła się właśnie ze swoimi followersami. 

Aktorka nie kryje ekscytacji nową produkcją, także ze względu na okoliczności, w jakich powstają zdjęcia do filmu. „Wczoraj kręciliśmy przy zabytkowym Queensferry Bridge (Szkocja – przyp. red.), gdzie ostatni raz filmował nikt inny jak Alfred Hitchock. Nie mogę się odczekać, aż zobaczycie efekty naszej pracy” – napisała Weronika w ramach jednego z najnowszych postów na Instagramie. 


Weronika Rosati i jej zagraniczne role. Gdzie do tej pory zagrała?

Główna rola w zagranicznej produkcji to wielki sukces, ale nie pierwszy na koncie aktorki. Niedawno Weronika pojawiła się również w amerykańskim filmie Ponad horyzont!, a już wkrótce zobaczymy ją w popularnym serial NCIS: Los Angeles. Oprócz tego Polka ma już na koncie takie międzynarodowe filmowe produkcje, jak m.in. Last Vegas z Michaelem Douglasem i Robertem De Niro, Ostatnia misja USS Indianapolis, gdzie zagrała u boku Nicolasa Cage’a czy obraz Śniegu już nigdy nie będzie w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, która jest jedną z najpopularniejszych polskich reżyserek na świecie. Rosati zagrała też w kilku głośnych serialach: Luck z Dustinem Hoffmanem w obsadzie, Dziecko Rosemary w reżyserii Agnieszki Holland czy w hicie HBO True Detective, będąc tym samym jedną z najlepiej radzących sobie rodzimych aktorek za granicą.