Wiktoria Gąsiewska przez długi czas była w związku z Adamem Zdrójkowskim, z którym poznała się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Para bardzo się kochała i planowała nawet wspólną przyszłość, jednak pod koniec 2021 roku rozstała się, co oczywiście odbiło się szerokim echem w mediach. Od tego czasu młoda aktorka była łączona między innymi z włodarzem Fame MMA – Wojtkiem Golą, jednak okazuje się, że szczęście odnalazła u kogo innego. Jasper Sołtysiewicz, ponieważ to właśnie on jest nowym wybrankiem 23-latki, gra razem z nią w serialu „Barwy Szczęścia”. Znają się więc bardzo długo, bo od 2016. Zaczynali od przyjaźni, teraz tworzą szczęśliwą parę. Jednak nie każdy cieszy się ich radością. Niektórzy nie pogodzili się jeszcze z rozstaniem bohaterów „Rodzinki.pl”.

Wiktoria Gąsiewska wstawiła na Instagram wspólne zdjęcie ze swoim chłopakiem i odpowiedziała na komentarz dotyczący ich związku

Wczoraj Wiktoria Gąsiewska dodała na Instagram dwa zdjęcia z Jasperem. Jedno z normalnymi, a drugie z głupimi minami. Instagram vs rzeczywistość – podpisała aktorka. Mimo że zdjęcie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, ponieważ w ciągu niecałej doby zebrało ponad 45 tysięcy polubień, to nie obyło się też bez komentarzy odnoszących się do poprzedniego związku 23-latki.

Jeden z obserwatorów napisał: Ten z „Rodzinki.pl” jakoś bardziej do ciebie pasował. Wiktoria postanowiła nie zostawiać tego komentarza bez odpowiedzi. Proszę wierzyć na słowo, że nie – odpisała i dodała lekko uśmiechniętą emotikonę. Zamknęła usta hejterom?

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz – związek

Plotki na temat tej dwójki pojawiały się już od dłuższego czasu. Nawet wtedy, gdy Wiktoria była jeszcze w związku z Adamem Zdrójkowskim. Jednak dopiero w sierpniu tego roku mówiło się o nich bardziej na poważnie. Później paparazzi sfotografowali ten duet razem. Wszystko potwierdziło się na tegorocznej gali Polsatu, gdzie zakochani pojawili się razem. Wtedy właśnie aktorka przyznała, że ją i Jaspera łączy coś więcej niż tylko przyjaźń.

To się stało bardzo naturalnie. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, najpierw na planie, później poza planem spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem – wyznała serwisowi Pomponik Gąsiewska.

Kibicujemy jej w nowym związku!