Żyjemy w takich czasach, że większość rzeczy zapisujemy w telefonie. Ale trudno się dziwić - zawsze mamy go pod ręką, więc siłą rzeczy, zwłaszcza kiedy zależy nam na czasie, sięgamy właśnie po notatnik w smartfonie. Ale te tradycyjne bynajmniej nie straciły na wartości i ciągle mogą być czymś więcej niż tylko eksponatem do ładnego zdjęcia na Instagramie. Niektórzy, klasyczne notesy darzą ogromnym sentymentem i uważają za coś bardzo osobistego. Dlatego często pozwalają sobie na personalizację, grawerując na przykład swoje imię, inicjały czy ulubione motto. Równie sentymentalny wymiar mają pióra wieczne i eleganckie długopisy, kojarzące się niezmiennie z czymś luksusowym - nie tylko ze względu na jakość (bo z reguły są one bardzo staranne i elegancko wykonane), ale i zastosowanie. Bo umówmy się - zapisywanie czegoś ręcznie, to dzisiaj niestety rzadkość. A ponieważ my jesteśmy wielkimi fanami takich gadżetów i liczymy na to, że Wy również, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć dwa wyjątkowe produkty.

Jeden z nich to notatnik marki MOLESKINE, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten, który macie okazję zgarnąć w naszym konkursie, to model w kolorze Daisy Pink, nawiązujący do historii pierwszych notesów Moleskine. Cechami charakterystycznymi notesu są zaokrąglone narożniki, strony w kolorze kości słoniowej, elastyczne zamknięcie zapewniające prywatność, a także zakładkowa taśma gwarantująca, że nigdy nie stracicie orientacji w miejscu, w którym się znajdujesz. Rozszerzana kieszeń tylna umożliwia przechowywanie luźnych kartek, biletów i pamiątek przez cały dzień. Ale w naszym konkursie ten notatnik jest totalnie wyjątkowy, ponieważ posiada złoty grawer Glamour. A to oznacza, że taki notes będzie miało tylko kilka osób na świecie! Druga nagroda to długopis LAMY AL-star w odcieniu vibrant pink. Jest to specjalna edycja na 2018 rok. Model AL-star wykonany z lekkiego jak piórko aluminium, anodowanego na różne kolory. Posiada charakterystyczną, przeźroczystą przednią część oraz metalowy klip na sprężynce.

Macie ochotę zdobyć jeden z dziesięciu takich zestawów? Wystarczy, że odpowiecie na jedno, bardzo proste pytania za pomocą formularza, który znajdziecie poniżej. Na Wasze odpowiedzi czekamy od 18.06.2018 do 25.06.2018 do 23:59:59! Notesy i pióra trafią do autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych naszym zdaniem odpowiedzi. Powodzenia!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

AKTUALIZACJA

Miło nam poinformować, że glamourowe zestawy otrzymują:

Karina
Kinga
Aneta
Maria
Joanna
Klaudia
Patrycja
Marta
Anna
Michalina

Zobacz także: